2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واکسن یک سالگی به دست میزنن ولی اصلا اذیت نمیشن بچه ها به بهداشت بگو و برو بزن فکر نکنم ایرادی داشته باشه قبلش بپرس ازشون نگرانم نباش چون واکسن بی دردسریه

ترا یک دل داده اند که یک دلبر گزینی نه اینکه انرا صد پاره کنی و به هر پاره مهمی را اواره
2738

اخی عزیزم خیلی متاسفم برای کوچولو . ببینید واکسن یک سالگی خیلی سبکه در اکثر موارد مساله درد و تب و اینا نداره . بعضیا میگن بچه بعدش یه حالت سرما خوردگی خفیف میگیره . ولی به نظر من این کوچولو الان خودش به خاطر شرایطش روحیه اش ضعیفه کلافه هست حالا بخواید برای واکسن هم ببرید خیلی اذیت میشه واکسن هم تا یه بازه زمانی جا داره که اگر نزدید بعد برید بزنید . بازم از بهداشت بپرسید ولی به نظرم اگر جا داره بعدا بزنید . عزیزم مثلا یهو به خاطر درد واکسنه ناخود آگاه بخواد دستشو تکون بده بعد نتونه دردش بگیره . خیلی گناه داره کوچولو انشاالله زودتر حالش خوب بشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
به پا میزنن.فقط واکسن ۱۸ ماهگی یدونشو ب دست میزنن یدونه ب پا

نه بعضی جاها به دست هم میزنن ‌. من هر دو دخترم به دست زدن البته کلا جاش مهم نیست روش تزریق واکسن هست که اهمیت داره که جور خاصی بزنن که جذبش در بدن یواش یواش باشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
نه بعضی جاها به دست هم میزنن ‌. من هر دو دخترم به دست زدن البته کلا جاش مهم نیست روش تزریق واکسن هست ...

چه جالب. دست که خیلی بهتره. چند ماه پیش هم ک من واکسن فلج اطفال رو برای پسرم زدم به دستش زدن یه اخ هم نگفت البته دوسال و هشت ماهش بود

👨‍👩‍👦‍👦
اخی نازی چجوری شکسته دلم ریش شد    

تو بغلم بود خودم مریض بودم تمام بدنم سست شده بود و درد میکرد یهو خودشو به شدت داد عقب از دستم ول شد فتاد رو زمین دستش رفت زیر پهلوش  

2706