2733
2734

هستم😎 والا یه رژ براق میزنم میرم بیرون خوشجل خوشجل میشم 

تیپمم یه مانتوی قرمز😊 با شوار مشکی😀 کفش ورنی صورتی ملایم😃 کیف هم سفید خوجل😉 شالم ترکیب دو رنگ صورتی کم رنگ و پر رنگ 😄 اینم تیپ لاکچری 

در آخر هم یه عطر ورساچه میزنم😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من ب شخصه و با تجربه هایی ک ب دست آورده ام، ک حس باکلاسی و خوشتیپی نمودن همانا، با مخ روی زمین رفتن و در مقابل دیدگان ملت پخش زمین شدن همانا. نمونش همین دیروز، ی ست ورزشی خوشگلللل پوشیده بودمو کتونی و کلاه و اینا ارایشمم دوس داشتم کلا خوب بودم، تو خیابون چنااااان خوردم زمین زانوم کبود شده ک نتونستم سرمو بلند کنم، فقط رفتم تو ماشینو گریه مو بزور کنترل کردم😭😭😭😭

بخاطر همین وقتی ازین حسای الکی بیاد زود خودمو تو ذهن خودم تخریب میکنم تا اینجوری در ملا عام تخریب نشم😊این چیزی م ک گفتم نزدیک 10بار برام اتفاق افتاده😣

با این وضعیت الان که همه هزارتا عمل وژل وبوتاکس وآرایش که میکنن بله همه به نظر خودشون خوشکلن وبا کلاس ،کمتر آدم طبیعی خوشکل میبینیم ،

اعتقادات هر کسی‌ مثل مسواکه ،،،،خواهشاً تو حلق بقیه نکنین  
2731
والا من ب شخصه و با تجربه هایی ک ب دست آورده ام، ک حس باکلاسی و خوشتیپی نمودن همانا، با مخ روی زمین ...

تو جز عجایبی      اه 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
والا من ب شخصه و با تجربه هایی ک ب دست آورده ام، ک حس باکلاسی و خوشتیپی نمودن همانا، با مخ روی زمین ...

من فکر کنم جزو محدود آدم هایی باشم که وقتی میفتم خنده م میگیره بعد جوری هم میخندم که همه کسایی که مثلا میخواستن مراعاتمو کنن و نخندن خندشونو بروز میدن عوضیا 😂

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2738

برا چی الکی تلقین کنیم باید خودمونو قبول کنیم واعتماد بنفسمونو بیشتر کنیم شما هرچقدرم  از خودت الکی تعریف کنی مردم که کور نیستن ☺

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠

واقعیبت اینه که مدتها این حس رو نداشتم..الان که بعد سالها لاعر شدم حس خیلی خوبی دارم..حتی همسرم هم مدام میگه چقدر خوشتیپ شدی..

پیشنهادم به همه اینه که به وزن ایده ال برسید

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2706