1232
1226

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

هسدم دیگه

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)

زنداداشم از بس میگه که با کلاسه و خوشگله و واقعا هم اینطور نیس. .... همه تو ظاهر میگن اره فلانی تو قشنگی. .... ولی از بس تلقین کرده الان خودپسند شده و خودشیفته. ...... چون مدااااااوم از خودش تعریف میکنه. ..... من رفتارشو نمیپسندم. ....

1221

نه مگه مشکل روانی دارم؟خخخ

من خود واقعیمم همه جا .خوشم نمیاد الکی خودمو بگیرمو با کلاس نشون بدم.دلم میخواد با همه خاکی باشم

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حاجتم یه صلوات میفرستی؟تیکررسیدن به ارزومه

به نظر من زشت وجود نداره همه توی سه دسته ن

خوشگل 

نسبتا خوشگل 

و معمولی

اونایی هم که فکر میکنن زشتن فقط اعتماد به نفس ندارن وگرنه بالاخره یه زیبایی توشون هست

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!

من تو اینه خودمو ک میبینم فقط قربون صدقه خودم میرم بسکه ناز و ماهم

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1167

هستم😎 والا یه رژ براق میزنم میرم بیرون خوشجل خوشجل میشم 

تیپمم یه مانتوی قرمز😊 با شوار مشکی😀 کفش ورنی صورتی ملایم😃 کیف هم سفید خوجل😉 شالم ترکیب دو رنگ صورتی کم رنگ و پر رنگ 😄 اینم تیپ لاکچری 

در آخر هم یه عطر ورساچه میزنم😀

شجاع و مهربون باش

والا من ب شخصه و با تجربه هایی ک ب دست آورده ام، ک حس باکلاسی و خوشتیپی نمودن همانا، با مخ روی زمین رفتن و در مقابل دیدگان ملت پخش زمین شدن همانا. نمونش همین دیروز، ی ست ورزشی خوشگلللل پوشیده بودمو کتونی و کلاه و اینا ارایشمم دوس داشتم کلا خوب بودم، تو خیابون چنااااان خوردم زمین زانوم کبود شده ک نتونستم سرمو بلند کنم، فقط رفتم تو ماشینو گریه مو بزور کنترل کردم😭😭😭😭

بخاطر همین وقتی ازین حسای الکی بیاد زود خودمو تو ذهن خودم تخریب میکنم تا اینجوری در ملا عام تخریب نشم😊این چیزی م ک گفتم نزدیک 10بار برام اتفاق افتاده😣

با این وضعیت الان که همه هزارتا عمل وژل وبوتاکس وآرایش که میکنن بله همه به نظر خودشون خوشکلن وبا کلاس ،کمتر آدم طبیعی خوشکل میبینیم ،

اعتقادات هر کسی‌ مثل مسواکه ،،،،خواهشاً تو حلق بقیه نکنین  
1241