2410
2553
وا کی

ترکوندش نی نی یار

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش دیشب شماها بودین،،،،به هممون فحش میدادن،،،،😢

سلام چرا چه فحشی؟سایت پرشده از بی فرهنگا

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁
2720
 سلام.چی شده بود؟دو شب نبودما...

بانوی بی نشان😭

یه بی شرف هممون رو به باد فحش گرفته بود

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
من گوشيم رو ميز بود داشتم كار ميكردم باهاش رفتم تو تاپيكش حالا سركارم هستم واي شانس اوردم نديد كسيي ...

😂😂😂😂منم یه لحظه نفس کشیدن یادم رفت.نه اینکه ندیده باشم انتظار همچین عکسیو نداشتم شوکه شدم😅

2714
سلام چرا چه فحشی؟سایت پرشده از بی فرهنگا

نمیدونم چه مرگش بود،،،،خیلی فحشای رکیکی میداد😢

بانوی بی نشان😭 یه بی شرف هممون رو به باد فحش گرفته بود

🙁

تربیت نداشته اش رو نشون داده.تازه وارد بود؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
😂😂😂😂منم یه لحظه نفس کشیدن یادم رفت.نه اینکه ندیده باشم انتظار همچین عکسیو نداشتم شوکه شدم😅

من داشتم یچیزی میخوردم پرید تو گلوم تا اینو دیدم 😂

یک نفر مانـده از ایـن قـوم که بر میگـردد 😍
🙁 تربیت نداشته اش رو نشون داده.تازه وارد بود؟

آره،،،،تازه وارد بود

2706