1147
1247
من گوشيم رو ميز بود داشتم كار ميكردم باهاش رفتم تو تاپيكش حالا سركارم هستم واي شانس اوردم نديد كسيي ...

😂😂😂😂منم یه لحظه نفس کشیدن یادم رفت.نه اینکه ندیده باشم انتظار همچین عکسیو نداشتم شوکه شدم😅

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
بانوی بی نشان😭 یه بی شرف هممون رو به باد فحش گرفته بود

🙁

تربیت نداشته اش رو نشون داده.تازه وارد بود؟

پاسخگویی به احکام شرعی   امام رضا (علیه السلام) فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
1213
واقعا عکس خاکبری گذاشته بود تو تاپیکش؟ الان؟ کی؟ 

فک کنم مثلا به اونایی که ددرجوابش پست گذاشتن اینو گذاشت.

من همین جور یه چن ثانیه موندم..بعد رد شدم ازش دوباره برگشتم عکسه رو دیدم... خاک تو سر بیشعورم ...اه اه

روز ازل چون زدند قرعه ی مردی/ قرعه درآمد به نام 💖حضرت عباس💖
1167

فقط میخواست بترکه    گزارش میخواست کسی نمیزد   یه بار گف همتون خرین(دور از محضر خودم و همه)  گف لطفا گزارش بزنین   یه بار فش بدتر داد  به بار هم عکس زشت     میخواست بترکه که همچین کاری کرد

قبل از ورود ب هر موضوعی!  دقت کنید!   که جوابتون ب تو چ نباشه! ☺☺☺
فقط میخواست بترکه    گزارش میخواست کسی نمیزد   یه بار گف همتون خرین(دور از محضر خودم ...

درست ولی خب زیاد نگرانه کاربریشه سیم کارتشوعوض کنه بندازه دور 

میخاد ترک کنه نی نی سایتو ؟دیگه به بقیه احترام بذاره

من که تاپیکشو ندیدم اما یکیو میشناسم به اسم حدیث که همچین آدمی هست

خدایا شکرت.😍خدایا شکرت که بعد دوتا سقط و کلی سختی درست توی این ماه پربرکت ناامیدم نکردی و معجزه ی قشنگتو گذاشتی تو دلم🤰🏻.بچمو  به خودت سپردم.سالم برسون بغلم 🤱🏻خدایی که در دل شکسته جا داری💖خیلی مخلصم
1220