1232
1226
عنوان

خانواده شوهر

513 بازدید | 46 پست

خانواده شوهرم احساس میکنم یعنی یقین دارم دیگه ک من چون عروس غریبه هستم از فامیلاشون نیستم کلن ازم خوششون نمیاد برادرمم دامادشونه. اینا هرمسئله ای پیش بیاد ب مااصلا چیزی نمیگن لحظه اخر باید باخبر بشیم مثلا روز چهارشنبه عروسی برادرشوهرمه. برانامزدیش ب ماها اصلا نگفتن یک ساعت قبلش ب شوهرم خبر دادن ک بهم بگه ولی ب دخترشون و برادرم نگفته بودن یعنی دخترشون ک خبر داشت ب داداشم اصلا نگفتن منم ک پرسیدم فلانیا چرانیستن گفت نگفتیم چون بچه کوچیک دارن و اذیت میشن. حالا روز جمعه عروسی دختر عمو و پسر دایی شوهرم بود کارت دعوتایی ک برامون فرستاده بودن رو خانواده شوهرم ندادن دستمون منم تو خونشون دیدم و بهم نشون دادن مال داداشمو ب زنش گفتن ببر خونت گفته ن منکه دیدم لازم نیس نبرده ب داداشم نشون نداده. اونم برااولین بار ناراحت شده لج کرده و نیومد عروسی چون گفت ب من کارت دعوت ندادن حتی زنگم نزدن بگن بیاعروسیه

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

اونجا وقتی تو مراسم موضوع رو مادرشوهرم فهمید منوصدازدو ناراحت ک داداشت بهونه کرده و نیومدن چون کارتو زنش نشونش نداده و نبرده. منم گفتم خب حق داره میگه ن زنش ک بهش گفته و اصلا چه احتیاجی داشتن ب کارت دعوت و کلن بامن یرسنگین سدن بماند ک اصلا اصلا محلم نمیداد و من کلن تنها ی گوشه نشسته بودم خیلی سخت گذشت بهم. حالا دیشب کارت دعوت برا برادرشوهرم نوشتن و فرستادن دست شوهرم کارتای خانواده منو. برا ی دامادمون و بابا اینا فقط دادن کارت واسه دوتا داماد دیگمون ک شهرشون دوساعت بامافاصله داره ندادن

درصورتی ک باشوهرم خیلی صمیمی هست اون دوتا دامادم

منم خیلی ناراحت شدمو ب شوهرم گفتم چرااونا رو دعوت نکردن ک شوهرم گفت من نمیدونم و بعدش یواشکی زنگید ب مادرش ک واسه اونام بنویسین 

1213
واااای بی احترامی تااین حد من بودم عمرن نمیرفتم چون خواهرامو نگفتن

بخدا موندم چیکارکنم از ی طرفم نمیخام آشوب بشه در ضمن الانم ک شوهرم گفته کارت بدن واسه دوتا خاهر دیگمم نمیدونم چطور رفتار کنم

بخدا موندم چیکارکنم از ی طرفم نمیخام آشوب بشه در ضمن الانم ک شوهرم گفته کارت بدن واسه دوتا خاهر دیگم ...

اگه کارت دادن برو ولی سرسنگین 

اگه ندادن ک عمرن نرو 

اشوب کحابود ول کن ارزش ندارن 

اصلن از بیان رفتارت خجالت نکش 

مث خودشون باش

برای اون دسته عزیزانی که کنجکاون.... بخداااا عکس پروفایلم خودم نیستم 
یعنی کارت دعوت ندادن یا شوهرت بهت نگفته؟ 

نه مادرشوهرم اسمس داده نه کارتی دادن نه چیزی

اگر حضور من جایی مهمه باید خودم دعوت بشم 

باید برام کارت بیارن من خونه زندگی جدا دارم 

نرسیدن بیارن خودشون بهم زنگ بزنن بگن بیا 

زنگ هم وقت نکردن خودشون اسمس بدن

اسمس هم وقت نکردن پس حضور من مهم نیست و نمیرم

1167
از بس تحفه بودن دو وصلت هم کردید 😒

همینو بگو. جدیدا خیلی بدشدن باما. الانم سر همون موضوع نرفتن داداشم کارت دعوت برااونم فرستادن دست شوهرم ک بهش بده شوهرم میگه بدیم بهش کارت ک باز ناراحت نشه  باکنایه میگه

اونجا وقتی تو مراسم موضوع رو مادرشوهرم فهمید منوصدازدو ناراحت ک داداشت بهونه کرده و نیومدن چون کارتو ...

منم عروسی برادر شوهرم بود، پدر شوهرم اومد سه تا کارت نوشت، یکی بابام یکی مامانم یکی داداشم! 

گفتم یعنی الان به یکی داداشام بگم بیاد، به اون یکی بگم تو دعوت نشدی، نیا!؟ 

تازه داداش متأهل ام رو کارت نداده بودن! 

این آدما فازشون چیه واقعاً؟ 

شعور در حد.... 

اگه کارت دادن برو ولی سرسنگین  اگه ندادن ک عمرن نرو  اشوب کحابود ول کن ارزش ندارن  ...

ب خاطر اینکه شوهرم گفت بهشون ک دوتا خاهر دیگمم دعوت کنن کارت دادن انگار دلشون نمیخاد . منم ازاین هیلی ناراحتم دلم میخاد ب کل خانوادم بگم اصلا نیان

منم عروسی برادر شوهرم بود، پدر شوهرم اومد سه تا کارت نوشت، یکی بابام یکی مامانم یکی داداشم!  گ ...

منم خیلی از دوتا دامادمون ک دعوت نشدن خجالت میکشم اخه خیلی صمیمی هستیم ماخاهرا بعد نمیگن چرا یکی درمیون دعوتیم

1220