2737
2734
عنوان

کیا اول صبحی تو دلشون غصه هست؟؟

247 بازدید | 19 پست

سلام، صبح بهاریتون بخیر

هر کسی که ی غمی تو دلشه، یا از چیزی ناراحته،یا گرفتاری داره، یا خدایی نکرده بیمار و بیماری، فقط ی لایک کنه کفایت میکنه.

همین الان قول مردونه میدم که از روی کاربریش،به نیتش، 5 تا صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان عج نذر میکنم برای حل هر مشکلی که داره، از خدا میخوام، به حرمت امام عصر، تا فردا که روز عیده، فقط دلش شاد بشه به هر نحوی که هست... ان شالله...

اگه تا فردا صبح دلتون شاد، تو همین تاپیک اعلام کنید. 

دست خدا روی شونه هاتون...

یاعلی...

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شااللّه دل خودتون بی غصه باشه....🌷

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2738

برادر شوهرم داره زن می گیره.واسش خوشحالم ها.ولی دلم گرفته.آخه خواهر شوهر و مادرشوهرم کل این مدتی که ازدواج کردمو تبدیل کردن به خاطره بد.یاد این مسئله که می افتم دلم می گیره.و از این بعد مقایسه ها و تبعیض ها و...

نمی دونم کسی می فهمه چی میگم یا نه؟

خدایا ممنونم بابت همه چی❤❤❤

حالم اصلا خوب نی. تو دلم غصس. میشه بهتر شم؟

توروخدا دعام کن وسواس فکریم تموم بشه خواهش میکنم صلواتم برام بفرست دیگه طاقت ندارم. هرکی منو دعام کرد و صلواتم فرستاد ایشالله حاجت روا شه.

سلام

5 تا صلوات برای تک تک دوستانی که پست گذاشتن و یا لایک کردن،به نیت توسل به آقا امام زمان عج ، فرستاده و قلبا دعا شد.

به امید قبولی ان شالله

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
من خيلي دلم گرفته گربه نازنيم  فلج شده😭😭😭

چرا عزیزم؟تصادف کرده؟

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

من حالم از همتون بدتره .همش یاد شوهرم میفتم...همش فکر میکنم تو خونه س😔😔😔

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2706