2703
2553
عنوان

برادرشوهرم بهم گفت دختردهات.

| مشاهده متن کامل بحث + 1999 بازدید | 72 پست
گور سرشون ببین جاری منم همینطوری چس کلاس میذاره من هیچوقت جوابشو نمیدم. همیشه هم لبخند میزنم بهش. بع ...

حالا جاریم هیچ وقت بهم بی احترامی نکرده خداییش ولی انگارشوهرش حسابی سوخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی میگم... تو میخوای بگی وای ما باسوادیم مهندسیم دکتر و استاد دانشگاهیم.. شما چی دیپلمم ندارید... ...

من هیچ وقت همچین حرفی جلوی خانواده شوهرم نزدم ایناروبه شوهرم گفتم الان همه لیسانس دارن منم خودمو باسواد نمیدونم این شوهرخواهرشوهرمم چون با دخترعموم همکاره که دکترا داره استاددانشگاه هم هست میدونه کلا خانواده ما 90درصد تحصیلات دانشگاهی دارن

2720
خانواده شوهرنفهم منم میگن مادرت دهاتیه درصورتی ک اصلا اینطور نیس حالاخودشون تازه 10ساله اومدن شهر&nb ...

این برادرشوهرمم به من خیلی تیکه نمینداخت ولی انگار اگه اینکارو نمیکرد غمباد میگرفت

فکرکنم ازجای دیگه داشت میسوخت اینو گفت

عزیزم دختر دهات بودن اصلا بد نیست

ادعای شهری بودن داشتن و فرهنگ پشت کوه بده

حتی اگر اهل روستا هم بودی سرت رو بالا بگیر

ایشون خودش رو کم ارزش کرده با این حرف

😁
عزیزم دختر دهات بودن اصلا بد نیست ادعای شهری بودن داشتن و فرهنگ پشت کوه بده حتی اگر اهل روستا هم ب ...

من باابنکه شهربودم ولی عاشق روستام اصلا هم بدنمیدونم روستایی بودن رو. آدم باید فرهنگ واصالت داشته باشه احساس میکنم وقتی کم میارن وحسودیشون میشه این حرعو میزنن

2714
من باابنکه شهربودم ولی عاشق روستام اصلا هم بدنمیدونم روستایی بودن رو. آدم باید فرهنگ واصالت داشته با ...

دقیقا

الان اونایی که روستاو ولایت دارن خوشبحال هستند

چون برای خودشون جایی برای ارامش دارن

تعجب میکنم از خانم هایی که هی تشویق میکنن که باید جوابش رو میدادی

نه عزیزم

این جور مواقع جواب نده 

چون ایشون خودش رو اماده کرده که جواب بدید و یه بحث شروع کنه، شما اگر جواب ندی نه کام خودت تلخ میشه نه دهانت الوده کلامی میشه که ارزش نداره و نه  گردش ات خراب میشه

بذار این تکه ها و حرفه ها همیشه یتیم بمونن که اوار بشن سر اونی که خباثت میکنه

😁

میگفتی..اولا من بچه دهاتی نیستم..دوما اگر یکدرصدم بودم افتخار میکردم چون ریشه هممونو بگیری همه جد واحدادمون تو دهات بودن..توصیه میکنم جایی این حرفو نزنی چون بهت میکن تازه به دوران رسیدههههه

جیگیلی سابقم که معلق شدم 

خب چیز بدی نگفته که 

منم دیروز برداشتم باغچه رو بیل زدم سبزی کاشتم شوهرم دیدم گفت حقا دختر رعیتی دیگه 😁

من که بدم نیومد 

خب میدونی چون دهات و بعضی کلمات رو بد میدونی به نظرت بد اومده وگرنه باید میگفتی بله دیگه هرکسی ارزش بعضی چیزا رو نمیدونه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
خب چیز بدی نگفته که  منم دیروز برداشتم باغچه رو بیل زدم سبزی کاشتم شوهرم دیدم گفت حقا دختر رعی ...

منم اصلا بدم نمیاد ولی اینکه به منظور کوچک کردن طرف این حرفو بزنی خوب نیست

الان دهاتی بودن لاکچریه عزیزم! فقط با چند تا گوسفنداشون همه خونه زندگیه ما رو میخرن! 

دقیقا . حالا همین برادرشوهرم زنش قبل ازدواج پدرومادرش توی جای خیلی کوچیک بودن تامدتها هیچ جای شهر رو بلد نبود یه دکتر یا بازار میخواست بره خواهرشوهرام میبردنش

2706