2703
2553
عنوان

برادرشوهرم بهم گفت دختردهات.

| مشاهده متن کامل بحث + 1999 بازدید | 72 پست
آخه قبلش شوهرخواهرشوهرم سریه قضیه ای به شوخی گفت ببینید فلانی(من) چقدر زود متوجه شد چون درس خونده لی ...

ای بابا ولش کن ...من بودم میگفتم  خواهر شوهر گفت میچسبه میخواستم تست کنم ببینم چجوریه چون فک کنم شماها این مدلی خوردید ک خواهر شوهر میدونه طعمشو 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ای بابا ولش کن ...من بودم میگفتم  خواهر شوهر گفت میچسبه میخواستم تست کنم ببینم چجوریه چون فک کن ...

بهش گفتم اتفاقا من ازاین سبزیا نمیخورم واسه شوهرم میخوام

برادرشوهره من بهم گفت فیک هاهاهاهاهاهاهاها ب همسرم نشون دادم اولش کلی خندیدم بعدش گفتم خودت جواب میدی یا من بدم   

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

خب شما هم می گفتی من چون تحصیل کرده ام میدونم سبزی تازه خاصیت داره مثل سبزی بازار نیست که خاصیتش کم شده باشه 😏😏😏 بعدم می گفتی ما چون همیشه داشتیم همزمان تجربه زندگی تو شهر و تو باغ روستای خودمون رو داشتیم. والا بردنت باغ مردم کلاس هم میذارن. از خودشونم باغ ندارن 😃 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
2714
من اینو بخوام بگم هزار بار بخاطر استرس زبونم میچرخه ب ابراز هم ابزار میگم قشنگ مسخره ی جمع حاضر میشم

عزیزم من اوایل میترسیدم خجالت میکشیدم حرفی بزنم 

دیدم دیگه نمیشه از یه ادم با تجربه  یاد گرفتم هرکی مزه پروندن سریع با شوخی  وخنده بزنم تو برجکش 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
حالا خوبه بعدش خودشونم شروع کردن به چیدن 

گور سرشون ببین جاری منم همینطوری چس کلاس میذاره من هیچوقت جوابشو نمیدم. همیشه هم لبخند میزنم بهش. بعد ببین تو فامیل شوهرم درمورد اون میگن بدترین عروس فامیل و در مورد من میگن اهل خبر کشی نیست و حرف ببر بیار نمیکنه. پسر خاله ی شوهرمم میخواست زن بگیره میگفت دوست دارم همسرم مثل همسر جواد باشه زندگیشون آرومه و تو فامیل هر حرفی رو جنجال نمیکنه.

درصورتی که مادرشوهرم به خون من تشنست. شوهرمم زیاد خوب نیست ولی خب حرف پسر خالشو اومد گفت بهم بعدشم گفت من قدر تورو ندونستم😀

2706