1147
1273
عنوان

برادرشوهرم بهم گفت دختردهات.

| مشاهده متن کامل بحث + 1283 بازدید | 72 پست
من اینو بخوام بگم هزار بار بخاطر استرس زبونم میچرخه ب ابراز هم ابزار میگم قشنگ مسخره ی جمع حاضر میشم

عزیزم من اوایل میترسیدم خجالت میکشیدم حرفی بزنم 

دیدم دیگه نمیشه از یه ادم با تجربه  یاد گرفتم هرکی مزه پروندن سریع با شوخی  وخنده بزنم تو برجکش 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
حالا خوبه بعدش خودشونم شروع کردن به چیدن 

گور سرشون ببین جاری منم همینطوری چس کلاس میذاره من هیچوقت جوابشو نمیدم. همیشه هم لبخند میزنم بهش. بعد ببین تو فامیل شوهرم درمورد اون میگن بدترین عروس فامیل و در مورد من میگن اهل خبر کشی نیست و حرف ببر بیار نمیکنه. پسر خاله ی شوهرمم میخواست زن بگیره میگفت دوست دارم همسرم مثل همسر جواد باشه زندگیشون آرومه و تو فامیل هر حرفی رو جنجال نمیکنه.

درصورتی که مادرشوهرم به خون من تشنست. شوهرمم زیاد خوب نیست ولی خب حرف پسر خالشو اومد گفت بهم بعدشم گفت من قدر تورو ندونستم😀

اسلام به ذات خود ندارد عیبی💖هر عیب که هست از مسلمانی ماست😢                                             اللهم عجل لولیک الفرج🙏🙏🙏    متولد ۸۲ نیستم😐

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258
گور سرشون ببین جاری منم همینطوری چس کلاس میذاره من هیچوقت جوابشو نمیدم. همیشه هم لبخند میزنم بهش. بع ...

حالا جاریم هیچ وقت بهم بی احترامی نکرده خداییش ولی انگارشوهرش حسابی سوخت

حالا جاریم هیچ وقت بهم بی احترامی نکرده خداییش ولی انگارشوهرش حسابی سوخت

بیخیال بلخره تو هر خانواده ای یه نخاله پیدا میشه دیگه. اصلا اعصاب خودتو خورد نکن

اسلام به ذات خود ندارد عیبی💖هر عیب که هست از مسلمانی ماست😢                                             اللهم عجل لولیک الفرج🙏🙏🙏    متولد ۸۲ نیستم😐
جدی میگم... تو میخوای بگی وای ما باسوادیم مهندسیم دکتر و استاد دانشگاهیم.. شما چی دیپلمم ندارید... ...

من هیچ وقت همچین حرفی جلوی خانواده شوهرم نزدم ایناروبه شوهرم گفتم الان همه لیسانس دارن منم خودمو باسواد نمیدونم این شوهرخواهرشوهرمم چون با دخترعموم همکاره که دکترا داره استاددانشگاه هم هست میدونه کلا خانواده ما 90درصد تحصیلات دانشگاهی دارن

1274
خانواده شوهرنفهم منم میگن مادرت دهاتیه درصورتی ک اصلا اینطور نیس حالاخودشون تازه 10ساله اومدن شهر&nb ...

این برادرشوهرمم به من خیلی تیکه نمینداخت ولی انگار اگه اینکارو نمیکرد غمباد میگرفت

فکرکنم ازجای دیگه داشت میسوخت اینو گفت

عزیزم دختر دهات بودن اصلا بد نیست

ادعای شهری بودن داشتن و فرهنگ پشت کوه بده

حتی اگر اهل روستا هم بودی سرت رو بالا بگیر

ایشون خودش رو کم ارزش کرده با این حرف

Don Juan &  Dona Bergamot    
عزیزم دختر دهات بودن اصلا بد نیست ادعای شهری بودن داشتن و فرهنگ پشت کوه بده حتی اگر اهل روستا هم ب ...

من باابنکه شهربودم ولی عاشق روستام اصلا هم بدنمیدونم روستایی بودن رو. آدم باید فرهنگ واصالت داشته باشه احساس میکنم وقتی کم میارن وحسودیشون میشه این حرعو میزنن

من باابنکه شهربودم ولی عاشق روستام اصلا هم بدنمیدونم روستایی بودن رو. آدم باید فرهنگ واصالت داشته با ...

دقیقا

الان اونایی که روستاو ولایت دارن خوشبحال هستند

چون برای خودشون جایی برای ارامش دارن

تعجب میکنم از خانم هایی که هی تشویق میکنن که باید جوابش رو میدادی

نه عزیزم

این جور مواقع جواب نده 

چون ایشون خودش رو اماده کرده که جواب بدید و یه بحث شروع کنه، شما اگر جواب ندی نه کام خودت تلخ میشه نه دهانت الوده کلامی میشه که ارزش نداره و نه  گردش ات خراب میشه

بذار این تکه ها و حرفه ها همیشه یتیم بمونن که اوار بشن سر اونی که خباثت میکنه

Don Juan &  Dona Bergamot    

میگفتی..اولا من بچه دهاتی نیستم..دوما اگر یکدرصدم بودم افتخار میکردم چون ریشه هممونو بگیری همه جد واحدادمون تو دهات بودن..توصیه میکنم جایی این حرفو نزنی چون بهت میکن تازه به دوران رسیدههههه

جیگیلی سابقم که معلق شدم 
1226

خب چیز بدی نگفته که 

منم دیروز برداشتم باغچه رو بیل زدم سبزی کاشتم شوهرم دیدم گفت حقا دختر رعیتی دیگه 😁

من که بدم نیومد 

خب میدونی چون دهات و بعضی کلمات رو بد میدونی به نظرت بد اومده وگرنه باید میگفتی بله دیگه هرکسی ارزش بعضی چیزا رو نمیدونه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
خب چیز بدی نگفته که  منم دیروز برداشتم باغچه رو بیل زدم سبزی کاشتم شوهرم دیدم گفت حقا دختر رعی ...

منم اصلا بدم نمیاد ولی اینکه به منظور کوچک کردن طرف این حرفو بزنی خوب نیست

الان دهاتی بودن لاکچریه عزیزم! فقط با چند تا گوسفنداشون همه خونه زندگیه ما رو میخرن! 

دقیقا . حالا همین برادرشوهرم زنش قبل ازدواج پدرومادرش توی جای خیلی کوچیک بودن تامدتها هیچ جای شهر رو بلد نبود یه دکتر یا بازار میخواست بره خواهرشوهرام میبردنش

1241