1147
1273
عنوان

برادرشوهرم بهم گفت دختردهات.

1284 بازدید | 72 پست

با برادرشوهرم وخواهرشوهرم رفته بودیم روستا توی باغ فامیلای شوهرخواهرشوهرم نزدیکای رفتن خواهرشوهرم گفت واسه خودتون سبزی بچینید خوشمزس باماست میچسبه هیچ کس غیرازمن بلند نشد بعد برادرشوهرم گفت ببین دختردهات چه زود فهمید سبزی باماست میچسبه. حالا خانواده من اصلا روستا نبودن فقط پدربزرگ ومادربزرگم چون باغ داشتن روستابودن که اونم بعدیه مدت اومدن شهر.

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

میگفتی قربون تربیت  بچه باشعور شهری بشم 

تو هم اومده بودی ندیدمت خوب ابراز وجود کردیا 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
1279

حالا مگه روستایی بودن بده?برادر شوهر شما هم یه شهریه تازه به دوران رسیده ی افاده ای هست

ببخشید البته اسی

به بعضیام باس گفت:یکم آدم باش،،،،تنوعی بشه واسه خریتت😐

بیخی باوا دهن مردم مثل کاراژ بازه چه میشه کرد

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرنگهدارمن آن است که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد          خداجونم خودت تمام تودلی هاروسالم توبغل ماماناشون بذارتودلی خوشمل منم صحیح وسالم بذاربغلم   
1281

آخه قبلش شوهرخواهرشوهرم سریه قضیه ای به شوخی گفت ببینید فلانی(من) چقدر زود متوجه شد چون درس خونده لیسانس داره مثل شما (جاری وخواهرشوهرم) نیستین که شاید به زور دیپلم گرفته باشین

نه اصلا.ولی با تمسخر گفتن بده.

همون دیگه،،اگه به شهریه هم با لحن تمسخر بگن شهریه دیگه،،،اون موقع کسی اینجوری اظهار فضل نمیکنه

به بعضیام باس گفت:یکم آدم باش،،،،تنوعی بشه واسه خریتت😐
1257

دهاتی بودن بد نیست. 

مگه چیه بابا...

ک هی میخوای ثابت کنی ک دهاتی نیستین....

من بودم بهش میگفتم اخ کاش دهاتی بودم.. هر روز میرفتم سبزی میچیندم... ماست درست میکردم خودم... 😁😁😁😁

نزار کسی فکر کنه میتونه با حرفاش ناراحتت کنه...

میگفتی قربون تربیت  بچه باشعور شهری بشم  تو هم اومده بودی ندیدمت خوب ابراز وجود کردیا&nbs ...

من اینو بخوام بگم هزار بار بخاطر استرس زبونم میچرخه ب ابراز هم ابزار میگم قشنگ مسخره ی جمع حاضر میشم

قبل از ورود ب هر موضوعی!  دقت کنید!   که جوابتون ب تو چ نباشه! ☺☺☺
آخه قبلش شوهرخواهرشوهرم سریه قضیه ای به شوخی گفت ببینید فلانی(من) چقدر زود متوجه شد چون درس خونده لی ...

خب همینه تا جا خوبشون سوخته 🤣😑😂😂

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1241