2726

همسر من اصلا راضی به این کار نمیشه 

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

سالی یه بار میگم اونم اصلا بر نمی تابه.... هربار گفتم میگه عمراااا

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کارت حقوق خودشو؟ یا خودتون شاعلید؟

مال خودشو

اخه شنیدم یکسری زنها میگن کارت حقوق شوهر دست ماس

مامان من میگیره 

چطوری

چه شخصیتی داشته که پدرتون داده؟

مال خودتو یا مال خودشو؟؟؟؟ من دقیقا نفهمیدم ! اگه مال خودته که خیلی راحت بگو کارت منو بده اگه مال شوهرتو میخوای براچی باید بده ؟؟ شما باهاش قرار بذار هر ماه یه مبلغی رو بریزه به حسابت 

خب بگو ماهیانه بریزه به حسابت یه مقدار ثابتی

اونو ک میریزه کمی

اما اینکه کارت حقوقشو بده دست زنش بنظرم خیلیه

ماکارت خوان داریم به اسم منه کارتشم به اسممه همسرم شغل آزاده کارتم یادست منه یاهمسرم به نظرم زیادحساسیت نشون نده راجب اینکه کارت دستت باشه همسرتون حساس میشن ونمیدن بهتون

من اصلاحساسیت نشون نمیدم خودش کرده به نامم

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢

برو یه همراه بانک رو گوشیت نصب کن.

وقتی شوهرت خوابه مشخصات کارتشو وارد کن تو گوشیت .بعد برو اس ام اس بانکشو بزا تو بلک لیست .

بعد دیگه انگار همه جا کارتش باهاته.

هرکی از این راه حاجت گرفت بیاد بگه 😅

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
2706