2733
2734

در حد سه چار تیکه کوچیک اونم همش رو هم 1 تومن نشده خونوادم خریدن

دیگ هر چی دارم شوهرم خریده اگ جای من بودید چیکار میکردید؟؟؟؟

♡چـہ زیبـاسْٺ یـادَٺ خُــداجّــونْ♡

شکر خدا میکردم و زندگیمو با توکل بخدا شروع می کردم و خودم تلاش می کردم همه چی در اینده اونجور که دلم میخاد می خریدم کار دیگه ای نمی تونی بکنی عزیزم نثف ملت الان اینجوری شدن وضع گرونیه گلم خیلی خرابه اوضاع

خدا کسی رو که دوست داره بیشتر امتحانش میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دقیقا این بلارو سرمن اوردن

ولی چون سنم کم بود و خیلی نادون بودم اصلا حالیم نبود

تااینکه خودم توزندگی شروع کردم با پول همسرم مبل یخچال خارجی تخت و....خریدیم یهو دیدم ای وای من چقد گرون و من واقعا هیچی نیوردم ک

خیلیییییی با خانوادم دعوا کردم و همچنان میکنم همش غر میزنم میگم خیلی بدین و....میگم من بچه بودم حالیم نبود شما چتون بود

خانمایی که پلی کیستیک هستن قطره ویتاگونس بخورن.اسم دیگه ش گیاه پنج انگشته ..واقعا عالیه
2738

اگه که خانوادم نداشتن و دستشون خالی بود  خب انتظاری نداشتم و ناراحتوهم نمیشدم اما اگه داشتن و نمیکردن یا رسمی دارن یا علتی باید بپرسی یا  اینکه واقعا ناراحت میشدم اما خب اینجور نبودو تا جایی که میتونستن همهوچیزو خریدن 

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 
دارن و نمیخرن؟؟؟ من خودم کار کردم خریدم

نمیگم وضعشون خوبه متوسطه 

مثلا اینجورین ک ب من ک میرسن میگن نداریم و دستمون خالیه 

اما چیزای دیگ ک بخان بخرن دارن و پولشون میرسه بخدا خیلی احساس حقارت میکنم 😔😔😔

نمیگم وضعشون خوبه متوسطه  مثلا اینجورین ک ب من ک میرسن میگن نداریم و دستمون خالیه  اما چ ...

نمیتونی کار کنی خودت بخری؟؟

پدر منم وضعش متوسطه و زیادم براش مهم نیست بخره

ولی من با این وجود باز توقعی ازش نداشتم و قبل عروسی سرکار میرفتم و حقوقمو میدادم به جهیزیه

هرچند اونموقع اینقدر گردنی نبود و با حقوق یه ماه میشد چند تیکه وسیله خرید

خوب یعنی شوهرت مجبورشده خریده یا خودش داشته وخریده؟ علت اینکه خانواده ت نمیخرن چیه؟؟

شوهرمم وضعش بد نیس اما با این حال میدونه چقد کم میارم خودش برام مبل و تلویزیون و هر چی ک ببینه دلم میخاد رو میخره 

خونوادمم برا عقد داداشم سنگ تموم گذاشتن ب من ک میرسه میگن نداریم و درک کن و ...

دیگم از بس غر زدم و دعوا کردم خسته شدم

2706