2737
2734

خانوما ،من میخوام برم ازمایش بدم فقط بگم که بگه مثبته یا منفی.یا تیتر بتا هم بگیرم؟؟

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

تیتر بگیر

دکترا تا ده بار تفرستن ازمایش دست بردرار نیستن🤣🤣

بیبی چک زدی؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تیتر بگیر دکترا تا ده بار تفرستن ازمایش دست بردرار نیستن🤣🤣 بیبی چک زدی؟

اره عزیزم بی بی زدم مثبت بود ،یه سوال تیتر بتا رو بخوان مشخص کنن ازمایشش ناشتایی میخواد؟ ازمایش خونه دیگه؟

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
2731
2738
نه نیاز به ناشتا بودن نیست انشالله مثبته بعد بیا بگو همینجا

باشه ممنونم ،شما تهرانید ؟؟

اره عزیزم بی بی زدم مثبت بود ،یه سوال تیتر بتا رو بخوان مشخص کنن ازمایشش ناشتایی میخواد؟ ازمایش خونه ...

مبارکه پس

نه نیازی به ناشتا بودن نیست

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706