2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بتر شدم و مظلومیت ۱۰ سال پیشمو ندارم و نسبت به همه بدبین ترم

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
2731
2738

نسبت به ده سال پیش کلا یه ادم دیگه شدم 

یعنی همه تغییر میکنن ادمی که از بیست سالگی تا نود سالگی تغییر نکنه یعنی چیزی یاد نگرفته

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

خوب بزرگترین و بهترین تغییری که کردم اینه که برای خودم بیشتر از دیگران ارزش قایل میشم دیگه اندازه اونوقتا برای هر حرفی خودمو حرص نمیدم حتا درمورد شوهرم باهاش رفتارم عادی تر شده جوری که همش میگه تو چقدر بی احساس شدی ولی واقعا دلیلش بیاحساس شدن نیست بلکه پخته تر رفتار کردن ادمه مثلا دهسال پیش بخاطر برادرو پدرومادرو هرکس دیگه زندگیه زناشوییمو تلخ میکردم ولی الان فهمیدم هیچ چیز اندازه زندگی مشترکم مهم نیست چون همه میرن سر خونه زندگیشون و من میمونم و خونوادم کلا اینا بهترین مزایای بالارفتن سنه 

اون موقع بیست سالم بود الان سی سالمه،نسبت به مسایل خیلی بی تفاوت شدم،بیخود و بی جهت حرص نمیخورم،سعی میکنم تو لحظه لحظه زندگیم شاد باشم،خیلی منطقی شدم،رفتار و طرز فکر اطرافیانم واقعا برام مهم نیست،کلا خجسته و فرخنده شدم در دو کلمه بخوام توصیف کنم😂

2706