2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منفی شد😔😔😔ینی دارم دق میکنم ...فقط میخام بمیرم

عزیزم چ ربطی داره بی بی چک میدونی چقد خطاش بالاس؟ من خیلیا رو دیدم منفی نشون داده درحالی ک باردار بودن حالا واسه تو ک یبار مثبتم افتاده درضمن هنوز پریودت عقب نیفتاده ک بی بی چک کلن واس وقتیه ک چن روز از موعدش گذشته باشه انشالله بارداری بد ب دلت راه نده

حالتو میفهمم منم الان توی شرایطی مثل مال توعم ماه دوم اقدامم و امروز 27 پریود ولی بی بی نزدم چون استرسمو زیادتر میکنه من اگ انشالله پریود نشدم یهو میرم ازمایش میدم زیر خونمه راحت 

سلام عزیزم منم دو روز مونده بود به موعد پری بی بی گذاشتم یه هاله خیلی کم رنگ نشون داد بعدش موعد پری رفتم آزمایش خون که گفتن بارداری،ایشااله شما هم بارداری. 

دخترم چراغ خونم

خانومایی که تجربه داشتن اولین روزهای بارداری درد طبیعی هستش تیر کشیدن تخمدان ها درد کمر علائم بارداری خارج رحمیه آیا

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2706