1232
1226

باردار بودین؟؟؟من دیشب بعد یک‌ربع هاله انداخت قشنگ پررنگ ولی بعدش که رفتم نگاهش کردم دیدم هاله هه نیست

فقط 35 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مطمئنم ماه رمضان باردار میشم خداجونم مطمئنم😚خداجونم نی نی تودلمو صحیح و سالم نگه دار..خداجونم قول میدم ازش خوب مراقبت کنم قول میدم همه درد و بی خوابی و همشو تحمل کنم تا فقط اون دستای کوچولوشو بگیرم...قول میدم تنهاش نزارم..قول میدم بخاطر این معجزه ای که بعد سقط بهم دادی همیشه ازت تشکر کنم....خدایا وقتی ماه رمضان بی بی چکم مثبت شد فهمیدم تو میتونی تواوج ناباوری معجزه کنی...خدایا معجزمو میسپارم به دستای مهربون خودت...دوستت دارم خدای خوبم...
الهی بمیرم دوباره بزن منم این دفعه کلا نخریدم میدونم پری میشم

منفی شد😔😔😔ینی دارم دق میکنم ...فقط میخام بمیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مطمئنم ماه رمضان باردار میشم خداجونم مطمئنم😚خداجونم نی نی تودلمو صحیح و سالم نگه دار..خداجونم قول میدم ازش خوب مراقبت کنم قول میدم همه درد و بی خوابی و همشو تحمل کنم تا فقط اون دستای کوچولوشو بگیرم...قول میدم تنهاش نزارم..قول میدم بخاطر این معجزه ای که بعد سقط بهم دادی همیشه ازت تشکر کنم....خدایا وقتی ماه رمضان بی بی چکم مثبت شد فهمیدم تو میتونی تواوج ناباوری معجزه کنی...خدایا معجزمو میسپارم به دستای مهربون خودت...دوستت دارم خدای خوبم...

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
درکت میکنم با تمام وجودم ولی ...کی باید پری بشی؟؟

فردا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منفی شد😔😔😔ینی دارم دق میکنم ...فقط میخام بمیرم

عزیزم چ ربطی داره بی بی چک میدونی چقد خطاش بالاس؟ من خیلیا رو دیدم منفی نشون داده درحالی ک باردار بودن حالا واسه تو ک یبار مثبتم افتاده درضمن هنوز پریودت عقب نیفتاده ک بی بی چک کلن واس وقتیه ک چن روز از موعدش گذشته باشه انشالله بارداری بد ب دلت راه نده

8

حالتو میفهمم منم الان توی شرایطی مثل مال توعم ماه دوم اقدامم و امروز 27 پریود ولی بی بی نزدم چون استرسمو زیادتر میکنه من اگ انشالله پریود نشدم یهو میرم ازمایش میدم زیر خونمه راحت 

1167
خانومایی که تجربه داشتن اولین روزهای بارداری درد طبیعی هستش تیر کشیدن تخمدان ها درد کمر علائم باردار ...

عزیزم بخودت استرس وارد نکن همه چیز طبیعیه بلکه خلافش ثابت شه فقط فکرای خوب بکن تا وقت سونوی اولیه

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 
اهوم کلن از زمان دختری تا الان پریودم نا منظمه  بین 28 تا 35 ام. اگ از 35 رد شم پریود نشده باشم ...

عیب نداره بابا عزیزم شما پریودت منظمه به کسی میگن نامنظم که یماه میشه دوماه نمیشه ،انشاالله شماام عیدیت و ازامام زمان میگیری و بارداری🌹

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺
1241