2733
2734
چه کنم خواهر از این زمونه

پا تلفن معلوم ميشه ديگه نميخواي كه از همون اول بري خونش عزيزم من حتي واسش سوغاتي و سيسموني بچه شو هم از امريكا بردم ايران ماهه مااااهه 

اون دوتاي ديگه هم همينجان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پا تلفن معلوم ميشه ديگه نميخواي كه از همون اول بري خونش عزيزم من حتي واسش سوغاتي و سيسموني بچه شو هم ...

من هجده ساله ازدواج کردم هنوز دوستی که بخوام هفتی یه بار باش در ارتباط باشم ندارم االبته تلفنی از دوستان دبیرستان دارم که گاهی اونا بهم زنگ میزنن نمیدونم چرا واقعا اخلاقم ایجوریع یعنی یب وفام یا سستم در انتخاب دوست یابی همه خواهر برادرم تهرانن فقط من غریببم شهرستان

من هجده ساله ازدواج کردم هنوز دوستی که بخوام هفتی یه بار باش در ارتباط باشم ندارم االبته تلفنی از دو ...

ديگه بستگي به طرز فكر و همونطور كه خودت گفتي نگرش و اخلاق فردي خود ادم هم داره!

من با دوست خوبم سه سال پيش در حاليكه باردار بردم و شرايط بسسسسسسيار سختي داشتم توو همين ني ني سايت اشنا سدم اون خانم بي وقفه و بدون دريغ منو راهنمايي نيكرد منو برد توو گروه تلگرامشون و از اونجا باهم صميمي شديم

2728

دوتاي ديگه اشون هم كه امريكا همين جا هستن روز بدنيا امدن پسرم با من تماس گرفت و تبريك گفت توو بيمارستان بودم يكي ديگه اشون هم خييييييلي منو در رابطه با امريكا راهنمايي كرد

ديگه بستگي به طرز فكر و همونطور كه خودت گفتي نگرش و اخلاق فردي خود ادم هم داره! من با دوست خوبم سه ...

البته من آزاد نیستم شوهرم اتل خوشش میاد ناز اینستا میگه فقط نی نی سایت تازه اینم هر روز میاد به گوشیم سرک میکشه دخترم میگه مامان تو فرشتهی چه جور ی با بابا زندگی میکنی کم نمیاری من باشم نمیتونم ادامه بدم البته اینو هم بگم دیگه بعد از هجده سال برام عادی شده اخلاق رفتارش اما یه موقه هایی هم فکرمو در گیر میکنه میگم خدایا حداقل دخترمو مثل خودم نکن تو زندگی.

2738
البته من آزاد نیستم شوهرم اتل خوشش میاد ناز اینستا میگه فقط نی نی سایت تازه اینم هر روز میاد به گوشی ...

الهی عزیزم خیلی سخته خدا کمکت کنه خواهرمنم تقریبا شرایطش مثل شماست 

این نیز بگذرد...                                   

منم با یکی دوتاشون تو تل دوستم 😃😃😃یکیشونو خیلی دوووسسس دارم

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2706