2737
2734

ببین فقد به وسایل چوبی جمع میشن و اینکه شبا بعداز اینکه برقارو خاموش میکنی در میان هر چقد پیدا کردی اتیشش بزن چون دیگه نمیان  و اینکه از حشره کش اتک استفاده کن اسپری همسایع ما با این روش از بین بردش 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه فلزیه خداروشکر فقط در اش ام دی افه

مبلا کمد تخت  نصف شبا بلند شو اونجارو بگرد هرچقد پیدا کردی اتیش بزن دیگه نمیان

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2738
نه فلزیه خداروشکر فقط در اش ام دی افه

بیشتر تو ام دی افن...کمد دیواری،کابینت...چوب و رطوبت منبعشه

یه جارو حسابی،دور تا دور خونه و سوراخا و گوشه کنارارو حسابی سم بگیر

ازین سمای پودری نگیر،بدرد نمیخورن...ازین روغنیا یا کامن بگیر

من نمیدونم ساس چیه ولی یبار خونم سوسک المانی افتاد با پماد امحا از بین بردم،نه کامن نه هیچ سم دیگه ای جواب نداد فقط امحا

بنظرم امحا بگیر همجای خونت بزن ریشع کن میشه

🦋🌈insta :home_sara_golgoli🦋🌈                        
من نمیدونم ساس چیه ولی یبار خونم سوسک المانی افتاد با پماد امحا از بین بردم،نه کامن نه هیچ سم دیگه ا ...

از کجا خریدی عزیزم؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2706