2733
2734
دیشب روستا بودیم یه هزار پا دیدم اندازه یه دست 

گقتی هزار پا یکی زیر پام لول میخورد برداشتم انداختمش داخل یه پاکت

یکی هم داخل بدنم پیدا کردم نیشمم زد

شوهرم میگه زندگیمونو نی نی سایت خراب میکنه   
لاغري؟

اره خخخ بعد میگن مث مارمولک سری و تندی 😁😄

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره خخخ بعد میگن مث مارمولک سری و تندی 😁😄

منم لاغرم، ولي برعكس تو كندم يكم، هميشه خستم😅

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
2738
منم لاغرم، ولي برعكس تو كندم يكم، هميشه خستم😅

خخخ جووون منم دیگه مارمولک خسته شدم اون مال جونیام بود 😂😂😂😂

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

واقعا خودت کشتیش؟ چطور؟

من صبح دیدم یکی رودیواره اتاقه زنگ زدم ب شوهرم گفتم کجایی برگرداینو بکش با بغض 

گفت دورشدم نمیتونم برگردم

روح و روانم ریخته بهم دیگم نمیتونم بخوابم

زدم تو نت میگه از بوی سیر بدشون میاد

پره اتاق سیر کردم درپنجره رم باز گذاشتم

خانمایی که پلی کیستیک هستن قطره ویتاگونس بخورن.اسم دیگه ش گیاه پنج انگشته ..واقعا عالیه

خودت کشتیششششش؟؟؟؟؟😨😨😨😨 متنفرم از مارمولک . ببین چندروز قبل اومدم پرده پذیرایی رو زدم کنار یه چیزی افتاد رو زمین نگاه کردم دیدم یه بچه مارمولکه خسته و ارامه  یعنی چنان پرشی کردمو جیغی زدم که بدبخت از ترس پرید خورد تو دیوار😲 خودمم که دویدم تو اتاقم پریدم بالا تخت جیغ میزدم مارمولک مارمولک. تا آخر یه فرد از جان گذشته و شجاعی اومد گرفتش 😎دمشون سیانور داره تحت خطر جداش میکنن که حواس شکارچی پرت بشه اگرم بگیره سمتش مسموم بشه. وای حتی با گفتن اینا از یادآوری مارمولک حالت تهوع گرفتم خدا😣