2737
2734
من ۱بی بی زدم فردای تاریخم منفی بود. ۲روز بعدش زدم مثبت شد. رفتم ازمایش منفی بود. ولی گفت ۴روز بعد ت ...

همسر منم زورش میاد بگن منفیه واسه این نمیزاره برم تا دوشنبه  همش میگه به دلم افتاده حامله ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همسر منم زورش میاد بگن منفیه واسه این نمیزاره برم تا دوشنبه  همش میگه به دلم افتاده حامله ای

خیلی اعصاب خورد کنه. من نمیدونم این قدیم چجوری صبر میکردن بفهمن حامله ان، بفهمن بچه دختر یا پسر.... خیلی تحمل میخواد😁😁😁

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜
2738
😍😍😍😍الهییی همونی بشه ک ب صلااحته،خبر خوبشو بده بهمووون😍😍

رو چشمم عزیزم دلمممم درخواست دوستی قبول کن

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه
عاطی خانم متاهل هستین؟

نه 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
حتما 

خودت انجام بده دوبارع سرچ کن استخاره با قران. رو اولین گزینه برا شهید اوینی هست هر بار زدم درست در اومده برام

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه
2706