2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عه اسی تو لایک کردی حالا تو اشکال نداره ولی بقیه نکنن

من لایک میکنم چون دستم خود به خود لایک میکنه 

للامت گزاریه تا اگه ار تاپیک رفتم بیرون دوباره بیام بدونم تا کجا خوندن

برام ۲تا دونه صلوات میفرستی؟محتاجشونم
2720
سه روز گذشته. الان تو روز چهارمم ک گذشته. دوره پریودم ۳۴روزست الان چهار روز. یه ۴۰روزی میشه به عبارت ...

سینه ک درد میکنه نشونه پریودیه 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜
سینه ک درد میکنه نشونه پریودیه 

عزیزم میدونم ولی سبنه هام متوورم و سفت شدن. بعد لک لانه گزینی هم دیدم. یک ساله اقدامم  میدونم چی میگی. راستی بارداری دومم هست

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه
@aram1313     @varparide25     @عاطیatijoon     @موش_موشکم & ...

😂😂😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2714
منم مثل شما الان یه ساله از مرداد ماه پری هام منظم بود درست سر موعد این ماه طول کشید

جدی لک لانه گزینی هم دیدی؟؟

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه
عزیزم میدونم ولی سبنه هام متوورم و سفت شدن. بعد لک لانه گزینی هم دیدم. یک ساله اقدامم  میدونم چ ...

ان شالله ک بارداری. بی بی چک زدی؟

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜
2706