2726
عنوان

بتای پایین

1496 بازدید | 21 پست

سلام

میشه لطفا اگر کسی مثل من بوده بیاد تجربه شو بگه؟

من یک هفته بعد از موعد پریودی ازمایش دادم ولی بتام ۳۰ بود. گفتن دوباره بیا ازمایش بده

یعنی ممکنه باردار نباشم؟؟؟؟😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مشکوک بوده یعنی ممکنه بگه باردار نیستی؟ اخه بیبی چکم مثبته چند بار بیبی زدم مثبت بوده هیچ لکه بی ...

والا من تا دیدم اطرافبان اونای ک مشکوک بودن همه بعد چن روز مثبت شد

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

انشاءالله که مثبته و همه چی درسته منم فردا صب آز دارم دعا کن مثبت شه منم از ته دلم دعات کردم عزیزم خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه الهی امین

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

بالای ۲۵ قطعا مثبته و بارداری.من ۵ روز بعد موعدم بتام ۹۴ بود گفتن هفته بعد تکرار کن تکرار کردم شد ۹۶۰۰😕😕بیش از حد رف بالا تو یه هفته😊

بیبی چکم تولد امام حسین مثبت شد😍خدایا شکرت
بالای ۲۵ قطعا مثبته و بارداری.من ۵ روز بعد موعدم بتام ۹۴ بود گفتن هفته بعد تکرار کن تکرار کردم شد ۹۶ ...

من الان ۱۵ روزه از موعدم گذشته ۳ روز پیش بی بی زدم منفی بود😣

عزیزم عددش مهم نیست

مهم اینه که بعد ۲۴ یا ۴۸ ساعت (این زمانشو دقیق نمی دونم که کذومه)

۲ برابر بشه

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

من اخر نفهمیدم ،من رفتم ازمایشگاه گفت ۲جور ازمایش داریم یکی اینکه فقط میگه منفی یا مثبت،یکی اینکه هفته بارداریتم میفهمی،منم گفتم معمولی میخام ،تواون زده بتا ۵۰ ینی بتام انقد بعد ۱۰ روز پایین بوده؟؟

2706