2410
2553
عنوان

دارم معصومیتمو از دس میدم، دارم گناهکار میشم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1691 بازدید | 75 پست
بعد من انقد از خودم بدم اومد یه لحظه که منی که تو عمرم با یه پسر حتی حرف نزده بودم ببین به چه روزی ا ...

😭😭😭می فهممت دارم گریه میکنم چون درکت میکنم خدااااااا به حق همین روزای عزیز کمکمون کن 

برام ۲تا دونه صلوات میفرستی؟محتاجشونم

از خودت بدت نیاد ،با پسر حرف نزدنم اونم تو این سن اتفاقا نه تنها بد نیس بلکه تو چهار چوب خودش خوبه به هر حال تو این جامعه داری زندگی میکنی جامعه هم یعنی روابط ولی سالم و با هرکی در حد خودش

بدیش اینجاست که آدمی که اینوقت شب تو تل دنبال چت کردنه معلومه علافه و بدتر تو چقدر ساده هستی 

سعی کن عاقلانه تر رفتار کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم با غریبه ها میحرفم گناهه؟ خو تو نی نی سایتم با مردا میحرفیم ینی گناهه؟

نه فدات شم گناه نیس ولی منی که عادت ندارم به این کارا داره یواش یواش برام عادی میشه دلم نمیخواد این اتفاق بیوفته

نه فدات شم گناه نیس ولی منی که عادت ندارم به این کارا داره یواش یواش برام عادی میشه دلم نمیخواد این ...

منم یه چن ماهه برام عادی شده😭😭😭منم دوس ندارم اینکارو ولی دس خودم نیس

البته نمیزارم حرف اضافه بزنه کسی یا خدایی نکرده ازون خرفا نمیزنم

چت معمولی

برام ۲تا دونه صلوات میفرستی؟محتاجشونم
2720
بعد من انقد از خودم بدم اومد یه لحظه که منی که تو عمرم با یه پسر حتی حرف نزده بودم ببین به چه روزی ا ...

حداقل با کسی چت کن که از تو ربات پیداش نکرده باشی اونا دیگه از همه جا رونده ان که میرن ربات. انقد پی وی دخترا رفتن ریپورت شدن دیگه نمیتونن برن واسه همین میرن تو ربات کیس پیدا کنن.

{ جانی دپ سابق }
نه فدات شم گناه نیس ولی منی که عادت ندارم به این کارا داره یواش یواش برام عادی میشه دلم نمیخواد این ...

اتفاقا صحبت کردن با جنس مخالف ادم رو عاقل تر میکنه. منتهی باید حواست باشه با کسی چت کنی که ادم باشه.و چت معمولی بکنید.

{ جانی دپ سابق }
2714

ببین برو تو نت سرچ کن گروه چله حاجتروایی وموج مثبت دعا تو کانال تلشون عضو شو همونجا هم میتونی تو ختما وذکراشون شرکت کنی کاملا برای خانماست،شاید بعضیا گروه چتم داشته باشند  ،

بیخیال مهم اینه فهمیدی تو تل گرام جای دردودل کردن نیس.باخدا حرف بزن خودتو خالی کن.

دلم‌میخواد با کسی درد دل کنم که باهام حرف بزنه آرومم کنه این روزا حالم اصلا خوب نیس سر نمازام کلی اشک میریزم با خدا حرف میزنم ولی اصلا آروم نمیشم نمیدونم چرا

ی سوال؟!::

وقتی ک‌ همون ربات کارت رو انجام میداده!! چ لزومی داشت وقتی نمیشناسیش رفته باشی تو پی وی؟! 

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش
ی سوال؟!:: وقتی ک‌ همون ربات کارت رو انجام میداده!! چ لزومی داشت وقتی نمیشناسیش رفته باشی تو پی وی؟ ...

گف روانشناسم ترسیدم وسط بازی بره دیگه نتونم باهاش حرف بزنم گفتم برم تو پیویش که حداقل گمش نکنم که بعدا دیدم همون گم میشد بهتر بود

دلم‌میخواد با کسی درد دل کنم که باهام حرف بزنه آرومم کنه این روزا حالم اصلا خوب نیس سر نمازام کلی اش ...

ب خدا توکل کن و ب هیچ جنس مخالفی اعتماد نکن.وگرنه پشیمون میشی 

همونlia73 سابقم
2706