عنوان

رفتارای امشب زن داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 8718 بازدید | 221 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناراحت نباش عزیزم  ازین به بعد محترمانه مثل مهمان برو کاری نکن جز مهمان بودن، مراقب بچه هات با ...

الانم ناراحتیم از رفتار خودمه،فردا حتما بهش میگم.خیلی خیلی ناراحت شدم.بچه ها در میزدن.درو باز نمیکرد.اونم ساعت 8 و نیم که خودمونم دیگه داشتیم میرفتیم بالا

2731
وا چرا جلو برادرش ؟  که زن وشوهر بیوفتن به جون هم خدایی نکرده به خاطر دوتا تذکر 🤨

اره جلوی برا درش چون ممکنه ۱۰۰ حرف دیگه از خودش در بیاره و بزاره روش
در ضمن اگر خوب خونده باشید  گفتم با لحن آرام بگه

خب برای خونه پسرش خریده  شما برای همه کارای کرده و نکرده منت میذاری  به نظر من حرف بدی ن ...

نظرات شما برام خیلی جالب بودببخشید ولی خندم گرفت،مثلا میگید خب خونه داداشت کارکردی خونه غریبه که نکردی !!!چرابرعکسشو نمیگیدکه بچه استارتر خونه داییش بوده خونه ی غریبه که نرفته

یامثلا اولش میگید داداشت کلی هزینه کرده بعدکه استارتر میگه بابام خریده میگید واسه غریبه که خرج نکرده ظاهراً فقط استارتروبچه هاش غریبن😆

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
باید احترام میذاشت چه اسی کمک میکرد چه نمیکرد 

خوب اره اما وقتی شعورش نمیرسیده ارزشش رو‌ نداره آدم بخواد خودش رو ناراحت کنه 

چون من خودم هم خیلی زود ناراحت میشم و این وسط کسی که از همه بیشتر ناراحت میشه خودم هستم

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
الانم ناراحتیم از رفتار خودمه،فردا حتما بهش میگم.خیلی خیلی ناراحت شدم.بچه ها در میزدن.درو باز نمیکرد ...

بنظرم هیچی نگو چون زحمت کشیدی ارزش خودتو میاری پایین. کمتر منزلش برو و کاری هم براش نکن. مثل خودش باش

اینطوری داستان جدید میسازی. آدم بده هم خودت میشی. گذشته رو فراموش کن. بچتم نبر خونش چون معذب میشی. از همم که دور هستید همین یه ذره صمیمیت هم از بین میره

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

من نمیدونم تو این قضیه کی مقصره دوست هم ندارم یه طرفه به قاضی برم اما یه چیزو خوب میدونم که من ازدواج کنم هیچ وقت اجازه نمیدم ۲۰ نفر ادم با هم بیان خونم. به هیچ عنوان. دسر و ژله و چن جور غذا هم ما اصن رسم نداریم درست کنیم. یجور غذا درست میکنیم با ماست و سالاد و نوشابه اینا☹

{ جانی دپ سابق }

واااااا چقد شما عجیبید، میگی بیخیال نیستمو حواسم ب بچه هام هست چطور حواسا ب بچه ای ک تو اتاقه هست؟؟؟؟ عوض اینکه زنداداشت دلخور بشه تو ناراحت شدی؟ مهمون دعوت کرده ک دورهم باشین وظیفه پدر مادره ک بچه هارو نگه دارن، اینکه نشد حرف بگی بچه من ساکته، اگ فضول نبود بدون اجازه نمیرفت تو اتاق 

2706