2733
2734
عنوان

رفتارای امشب زن داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 8718 بازدید | 221 پست
هفته قبل منزل داییم مهمون بودیم.من رفتم چای بریزم.پسرم 1 سالشه با مامانم بود.که یهویی رفت چنگ زد تو ...

اره میدونی چیه به نظرم زن داداشت چون بچه های شما رو بهشون حسی نداره و دوستشون نداره اینطوری میکنه 

به نظرم آدم مهربونی نیست 

شما هم چیزی بهش نگو به نظرم ، زیاد خونشون نرو 

خودش باید شعورش برسه عین ندید بدید ها رفتار نکنه 

به نظرم خیلی باهاش خاکی بودید یه طوری نگاه از بالا به پایین داره بهتون 

چند سالشه ؟

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
خونه داداشتون کمک دادید خونه غریبه که نبوده بخواید منت بذارید  و اینکه داداش و زن داداشت کلی ز ...

هزینه مهم نیست.اما مرغ و برنج و میوه رو بابام خرید.وقتیم بابام میخره،پولشو از داداشم نمیگیره.هفته قبلم زن داداشم اومد خونه من.که شهرستانم.یک هفته موند و پذیرایی عالی  و کلی خوش گذشت.الانم خدایی بیشتر زحمتو ما کشیدیم،فقط و فقطم توقع رفتار مودبانه داریم.همین.بعضیا مثل زن داداش من،احترام و مهربونی زیاد که میبینن،هول برشون میداره متاسفانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون کارایی که کردین اونقدرم سخت نبوده\ اگر سختش نبود چرا کمک گرفت خوب خودش انجام  مید ...

دیشب رفتیم بالا.خریدارو بردیم براش.رو کابینتاشو گفت لکه هارو هرکار کردم نمیرن.من پسرمو دادم شوهرم نگه داره.روی کابینتاشو با وایتکس پاک کردم براش.والله از مهربونی زیاد،نتیجه عکس گرفتیم

2731
هزینه مهم نیست.اما مرغ و برنج و میوه رو بابام خرید.وقتیم میخره پولشو از بابام نمیگیره.هفته قبلم زن د ...

فقط بچسب به بچه هات و دیگه از این لطفا ها در حق این خانوم نکن , نه کوچکه نه مریض , بزارید خودش از پس کارهاش بر بیاد , اگر هم نمیتونه مهمون دعوت نکنه

چون کارایی که کردین اونقدرم سخت نبوده\ اگر سختش نبود چرا کمک گرفت خوب خودش انجام  مید ...

اشتباه کرده

باید کاراشو خودش انجام میداد کع از اونور ازش توقع نداشته باشن حساسیتشو بخاطر دو تا کمک کنار بذاره

2738
هزینه مهم نیست.اما مرغ و برنج و میوه رو بابام خرید.وقتیم میخره پولشو از بابام نمیگیره.هفته قبلم زن د ...

خب برای خونه پسرش خریده 

شما برای همه کارای کرده و نکرده منت میذاری 

به نظر من حرف بدی نزده به شما که مادر بچه باشی تذکر داده

و دلیل حساسیتشم گفتم 

چون فعلا خودش بچه ای نداره حساسه به وسایلاش 

و اینکه ببین عزیزم شما هم مثل من هستی به نظرم ، با دیگران مهربونی و رفتار خوبی داری به خاطر همین از اونا هم این انتظار مقابل رو داری و‌ شاید یه حرف کوچیک رو به دل بگیری و ناراحت بشی . میدونی آدم انقدر عقل داره که بفهمه کی داره چه طوری و با چه لحنی حرف میزنه 

من این مشکل رو با دوست صمیمیم پیدا کردم ، همیشه چون خیلی مهربون بودم انتظار داشتم اونم اونطوری باشه به خاطر همین بعضی وقتا از حرفاش خیلی ناراحت میشدم آخرشم رابطمون به هم خورد 

درسی که من گرفتم این بود اگر آدم در حق کسی مهربونی میکنه اصلا هیچ توقعی نداشته باشه چون در غیر این صورت اسمش میشه مهر طلبی 

من خوب شما رو درک میکنم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
دیشب رفتیم بالا.خریدارو بردیم براش.رو کابینتاشو گفت لکه هارو هرکار کردم نمیرن.من پسرمو دادم شوهرم نگ ...

انتظار داری گویا خونه شو در اختیار بچه های فامیل بذاره در ازای پاک کردن لکهای کابینتاش؟؟؟؟

نه عزیزم من هیچ رفتار و گفتار بدی ندیدم از این عروس خانم حق داشته کاملا

دیشب رفتیم بالا.خریدارو بردیم براش.رو کابینتاشو گفت لکه هارو هرکار کردم نمیرن.من پسرمو دادم شوهرم نگ ...

اخه چرا این کارو کردی عزیزم ؟؟ من به این نتیجه رسیدم هیچ کس لایق از خود گذشتگی نیست 

یعنی دست من یکی که نمک نداشته

کاشکی تو خواهرشوهر من بودی 😢😢. هر چی تعریف میکنی بیشتر دق میکنم 😧ای خدا بده شانس

2706