2737
2739

عزیزم خوب بشین فکراتو کن،این آقا همینه ک هست عوض شدنی ام نداره،میتونی ادامه بده و ننیتونی الان کات کن

ولی خدایی تو عقد اینجوره بری تو زندگی بدتر میشه تازه،خوب فکراتو کن و دلت فقط ب خودت و آبنده ت و اون طفل معصومهایی بسوزه ک قراره بشن بچه تون

اینو هبچ وقت بادت نره مسول اون بچه ها شماهستی

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
هه خوش بحالت... پس من چی بگم ۲۱سالمه یه پسر ۳ساله دارم یه دختر۱۰ماهه🙄🙄🙄🙄

خدا حفظت کنه عزیزم

هم خودتو،هم شوهرو بچه هاتو

مهم اون بلوغ فکریه...

ولی وجدانا دیگه بچه نزار،فکر خودتم باش آخه...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بهش بگو وقتی داد میزنی متوجه حرفات نمیشم...بعدم خودتو به نشنیدن بزن...انقد تکرار کن تا تو مغزش ثبت ش ...

خیلی بهش میگم.یکم که اروم میشه میگه من کلا صدام بلنده و زود از دلم درمیاره ولی میترسم بعد از ازدواج هربار بخواییم بحث کنیم یا بخواد حرفشو به کرسی بشونه و منو ساکت کنه داد و بیداد راه بندازه مامانش اینا و بقیه بفهمن.

عشق چشم قهوه ایِ من الهی همیشه سایه ی قشنگت روی سرم باشه.        لطفا برای خوشبختیمون داشتن نی نی های سالم برامون دعا کنید 
2731
خیلی بهش میگم.یکم که اروم میشه میگه من کلا صدام بلنده و زود از دلم درمیاره ولی میترسم بعد از ازدواج ...

نه...قهر نکن،همین راهو پیش برو

اگر هربار قهر کنی و بعدم اون بیاد معذرت خواهیو شمام ببخشیش...شما میشی یه آدم قهرقرو،خسته ش میکنی

ازونورم هرکار میخواد میکنه،به هوای اینکه با یه ببخشید همه چیز حله

محکم سر حرفت باش...بگو صدای بلندو نمیشنومو خودتو به نشنیدن بزن...چندبار اینکارو کن تا عادت کنه....زمان میخواد

آجی فقط ی چی بگم به هیچ وجه باهاش رابطه برقرار نکن تا تکلیف معلوم بشه ببینی اصلا باهاش میتونی بمونی زندگی کنی یانه.گول نخوری .درسته عقدشه زنشه ولی اومدیم و نشد باهم بمونن اونوقت تکلیف چیه .....

امیدوارباش 
2738
نه...قهر نکن،همین راهو پیش برو اگر هربار قهر کنی و بعدم اون بیاد معذرت خواهیو شمام ببخشیش...شما میش ...

نه قهر نمیکنم فقط جوابشو نمیدم که بیشتر داد نزنه.ساکت میشم همین.

عشق چشم قهوه ایِ من الهی همیشه سایه ی قشنگت روی سرم باشه.        لطفا برای خوشبختیمون داشتن نی نی های سالم برامون دعا کنید 
خلاصه درستش کن عزیزم این عادتو از سرش بنداز ایشاالله خوشبخت شین خانمی

مرسی عزیزم

خدا حفظت کنه عزیزم هم خودتو،هم شوهرو بچه هاتو مهم اون بلوغ فکریه... ولی وجدانا دیگه بچه نزار،فکر ...

دومی ناخواسته بود اما ننداختمش.....‌‌.

راستش چن روزه باشوهرم قهریم بخاطر اینکه منو نبرد بیرون مقصرم اونه

اما کتکم زد گف از خونم برو بیرون منم زدم بیردن رفتم خونه بابام

پدرم اول نمیزاشت بیام چون میگفت باید بیاد امضا بده ک رست روت بلند نکنه خلاصه.....

شوهرم الان۳۰سالشه اون از۲۴سالگیش تو خونشون ماهواره تماشا میکردن اما من با اینکه مذهبی نبودم اما نگا نمیکردیم و من کلا اشنایی ندارم باهاش...

حالا شوهرم از لج من امشب اورده که نصب کنه....

ترخدا دلداربم بده

واقعا ماهواره کانالاش خیلی بده؟

میترسم شوهرم منو مقایسه کنه😞😞😞😞

میگذرد.......♥😐اما از رومون......😃 
دومی ناخواسته بود اما ننداختمش.....‌‌. راستش چن روزه باشوهرم قهریم بخاطر اینکه منو نبرد بیرون مقصرم ...

واسه کتکش کوتاه نیا...حالا که کار به خونواده کشیده،بزار بفهمه حامی داری...اگر یه بار دیگه هم تکرار کرد برو پزشکی قانونی

ماهواره هم بستگی به ظرفیت طرف داره...شما خودت همسرتو میشناسی،کم سن و سالی،جوونی...به خودت برس،همش نچسب به خونه داریو بچه داری...هرچیزی و هرکاری جای خودش...آرایش کن،عطرو موهاتو رنگ کن،یه بار باز،یه بار بسته،یه بار گوجه ای...تو رابطه جنسی کم نزار...ببین من ابدا نمیگم همه ی اینا باید یه طرفه باشه،نه...میگم باید از یه جایی شروع شه،حالا که مرد به واسطه نر بودنو غرور کاذبش شروع نمیکنه...شما بخاطر زندگیتو بچه هات شروع کن

تا حالا هرچی بوده بگذر،تو روش نیار

به خودت برس،واسه خودت ارزش قائل شو...بچه هات همیشه تمیز باشن،به سفره،به خونه،بوی خوب تو خونه...

صدای شوهرت که میزنی،یه آقا،عزیزم جونمی چیزی بزار تنگ اسمش...

کارای سنگینو مردونه تو خونه نکن،زنیت گری کن...هیچوقتم با صدای بلند حرف نزنید باهم،به همدیگه  و خونواده های همم بی احترامی نکنید....خلاصه یکم،سکوت و گذشت و سیاست و خانمی میخواد و البته زمان

عزیزم ربطی به سن نداره منم ۲۲ سالم هست وعقدم ولی رو تمام مسائل کنترل دارم زندگی بچه بازی که نیست تا بحثی پیش اومد بگی طلاق. البته طرف ادمم خیلی مهمه که شرایطو درک کنه مثلا شوهر من خیلی وقتا که پیش همیم تحریک میشه و واقعا میبینم بهش فشار میاد ولی میگه مهم اینه بعد ازدواج کلی وقت داریم واسه رابطه الان باید جوابگوی اعتماد خانوادمون باشیم 

عشق فقط همسرم💏💟تیکر عروسیمونه  

عزیزم انگشتی که باهاش تایپ میکنی نگه دار رو عنوان تاپیکت بعدش بزن رو کپی نشانی پیوند و بعدش دوباره انگشتتو نگه دار و الصاق کردنو بزن 

برای اون تاپیکت گزارش زدن و ترکید بجای این

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
2706