2726
عنوان

بیاین ببین حق با کیه من یا شوهرم++اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 35593 بازدید | 412 پست
چطوری ان؟ نمیدونم منظورت چطوری هست اما کلا گفتن همه و هیچ درست نیست!

کلا خوی بچگانه و لجباز دارن/درسته .حق با شماس نباید ضمیر کل رو ب کار میبردم(:شاید باشن مردایی ک اینجوری نباشن

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عی خداااااا چی شد امشب همه همو میخان پس من چی😂😂😂😂

خخخخخخخخخخخخخ دختر امون بگیر هنوز زوده شوهر واست والاع خخ

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:

مسائل مربوط به فامیل شما ربطی به شوهرتون نداره همینطور که مسائل مربوط به اونا ربطی به شما نداره این باید از اول براتون جا میوفتاد ولی شما هم میتونستی اینو آروم تر به شوهرت بگی و براش توضیح بدی تا سوتفاهم نشه براش

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2728
خخخخخخخخخخخخخ دختر امون بگیر هنوز زوده شوهر واست والاع خخ

تو بودی میخواستی همه رو بگیری؟؟بی زحمت بیا منم بگیر خیلی دختر خوبیم یکم صبر کنی طلاقمم میگیرم😂😂😂😂😂

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
الانم برا اینک بفهمه هرچیزی بهش ربط تداره اصن بهش پیام نمیدم ت چند روزم جوابشو نمیدم بنظرتون کار خوب ...

نه عزیزم باهم کنار بیایید.اگه هرحرفی که میشه بهم میگید شوهرت حق داره ناراحت بشه،اگه بهم هرچی را  نمیگید شما حق داری،اما نه به این شدت،فکر نمیکنم ارزشی داشته باشه.سر این موضوع کوچیک زیاد بین خودتونو خراب نکنید اونا 

سر چیزی که توزندگیتون نیست بحث نکنید خوش باشید  

الان یکی میاد میگه؛برو خونه بابا تا شوهرت آدم بشه .یکی میگه طلاق بگیر شوهرت بچه ننست مرد زندگی نیست.فکرت خراب میشه