2733
2734
عنوان

بیاین ببین حق با کیه من یا شوهرم++اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 35593 بازدید | 412 پست
۲۱ سالمه عزیزم...چطور؟؟

ببین ناراحت نشی ولی اقتضای سنتون هم هست ولی خب شما پخته تر عمل کن

اینجور وقتا که همسرت بچه بازی در میاره شما کشش نده و سریع قضیه رو خاتمه بده حالا با یکم نرمش یا یه عذر خواهی که منظور خاصی نداشتی و نخواستی ناراحتش کنی شوهرت بی نهایت به احترام تو حساسه که حتما بهش احترام بذاری و ارزش قائل بشی اینا نشونه باختن یا مقصر بودن نیس نشونه بلوغ فکری طرفه 

هرچیز که در جستن آنی ....آنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ناراحت نشی ولی اقتضای سنتون هم هست ولی خب شما پخته تر عمل کن اینجور وقتا که همسرت بچه بازی در ...

واقعا شما چطورین اینارو متوجه میشین ...ک من نمیفهمم چیکار باید بکنم

اونجور که من متوجه شدم خیلی رو دختر دایی هات و شوهرت حساسی و فکر میکنی شوهرت بهشون علاقمنده یا بالعکس ولی اگه شوهرت بخواد کاری کنه مطمئن باش انقدر تابلوبازی در نمیاره تا تو همه چیزو بهش شک کنی پس بعضی وقتا ما اجتماعی بودن همسرمونو یا راحت بودنش با جنس مخالفو تو ذهنمون تبدیل به شک و افکار منفی میکنیم و تا خیانت هم پیش میبریم

2731
چیکارش کنم بنظرت ؟؟

بخدا الان ھمش از سر بدبینی و ایناس ھی فک میکنہ ک کی دزدہ کی خرابہ کی چیکار میکنہ ھمش دنبال آمار گرفتن بقیس این ی نوع بیماریہ.......فک نکن چیز خوبیہ دفعہ دیگہ اگ خواست از خانوادش بگہ خیلی محکم و جدی بگو لازم نھس تو کار بقیہ سرک بکشی و واس من تعریف کنی.....یا خودت ھرچی میشہ تعریف نکن چیزی ھم گفت بگو زندگی دیگرون ب ما ھیچ ربطی ندارہ.... بد بینہ شکاکہ بنظرم ھی میخاد از ھمہ جا خبر داشتہ باشہ تو ی جملش گفت بد نیس بدونیم کی دزدہ ینی ھی بد بینی و شکاکی دارہ اگ اینجور ساکت شد ک شد اگ نشدب ھر روشی قھر یا واسطہ بزرگان برید مشاورہ بخدا زیر یک سقف ک برین ھی میخاد سرک بکشہ تو گوشیت ھی آمار کارات و بگیر کجا میری با کی میری کی میای میشہ بدبینی و سو ظن.......بخدا سختہ با اینجور آدما زندگی کردن...... دءدم از نزدیک این مورداااااااا

اونجور که من متوجه شدم خیلی رو دختر دایی هات و شوهرت حساسی و فکر میکنی شوهرت بهشون علاقمنده یا بالعک ...

اره دقیقا خوب فهمیدی همینه ..کلا ادم شکایم نمیدونم چیکار بکنم

خوب بنظرت من چیکار کنم...بهش ک اصن پیام نمیدنم منتظر میمونم تا خودش پیام بده هرچند روزی ک طول بکشه

بنظر من اگر دوس نداری فوضولی کنه شما هم موقعی که از بقیه آماره میده بی توجهی کن و خودتو مشتاق نشون نده تا هم اون آمار دادن از سرش بیفته هم از شما دیگه توقعی نداشته باشه 

😍https://app.komodaa.com/invite/460488  😍
واقعا شما چطورین اینارو متوجه میشین ...ک من نمیفهمم چیکار باید بکنم

خخخ خب ماهام انقدر به مشکل برخوردیم انقدر کتابو مقاله و مشاوره و اینور اونور تا کم کم تجربه کسب کردیم تازه من ۱۳ سال ازت بزرگترم طبیعیه خخخخخ

2738
اره دقیقا خوب فهمیدی همینه ..کلا ادم شکایم نمیدونم چیکار بکنم

ادمای شکاکو روانشناسا میگن پارانویید یک نوع اختلال شخصیتی هست یا برو پیش مشاور و این اختلالو درمان کن....یا اگه ادم مذهبی هستی از راه مذهب حلش کن 

ادمای شکاکو روانشناسا میگن پارانویید یک نوع اختلال شخصیتی هست یا برو پیش مشاور و این اختلالو درمان ک ...

نه بابا اعتقاد دارم ولی اونقدی مذهبی نیستم...خیلی خیلی شکاکم میدونم ی اختلال نمیدونم فقط باید چیکار بکنم

نه بابا اعتقاد دارم ولی اونقدی مذهبی نیستم...خیلی خیلی شکاکم میدونم ی اختلال نمیدونم فقط باید چیکار ...

این اختلال تقریبا فراگیره بین مردها انگار بیشتره چون با بحث غیرت درهم امیخته میشه 

ببین از دید معنوی شک کلا القای شیاطین هست تا بین زنو مرد رو دعوا و جدایی و کدورت بندازه خود قران گفته بیشترین ترفند شیطان اختلاف بین زنوشوهره....وقتی شیطان افکار منفی به ذهنت القا میکنه بجا اینکه به شوهرت شک کنی و دعوا راه بندازی و به قهر و کینه منجر بشه بشین سریع یه گوشه شروع کن ذکر گفتن اگه اشتباه نکنم ذکر لاحول ولا قوه الا بالله ....و لا اله الا الله برای دوری شیاطین خوبه که فکر منفی به ذهن القا میکنن حالا باز سرچ کن همین دوست خودم با همین ذکرا از شر شک و دعوا با شوهرش نجات پیدا گرده بود مدام به شوهرش شک میکرد دعواشون میشد

من هر وقت بحثم میشه با نامزدم اون میگه من اصلا نمیتونم تو پیام حرفامو بگم بخاطر همین رو در رو صحبت میکنیم بهتر مشکلمون حل میشه

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  
2706