1232
1226

موضوع بحثمون سر ی جریانی بود ک خیلی طولانی ب شوهرم گفتم دختر دایام پشت سرمون حرف زدن اعصابانی شدش ی جریانی مربوط ب دختر دایم بود ک بهش گفتم حرفامون تو عکس هست ک میفرستم بگین حق با کیه ک ناراحت بشه

من ک نفهمیدم

در من یک تیمـــــــارستـــــان وجود دارد. یکتیمـــــــارستـــــان با هفتاد تختخواب. هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه. و سخت ترین کار دنیا را من میکنم. زمانی که از من می پرسند : خوبی ؟!و من باید یک تیمـــــــارستـــــانهفتاد تختخوابی را آرام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: امروز خیلی خوبم!...

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

1156

🤦🏻‍♀️

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زیر گنبد کبود یه مامان وبابا بودن و نی نیشون 🤰🏻🙋‍♂باباههازشون دور بود. کآش آخر این قصه قشنگ باباهه برمیگشت و خوشیشون تکمیل میشد👪
1221
منم همینطور😂😂😂

چ تفاهمی؛ بیا ازدواج کنیم باهم

در من یک تیمـــــــارستـــــان وجود دارد. یکتیمـــــــارستـــــان با هفتاد تختخواب. هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه. و سخت ترین کار دنیا را من میکنم. زمانی که از من می پرسند : خوبی ؟!و من باید یک تیمـــــــارستـــــانهفتاد تختخوابی را آرام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: امروز خیلی خوبم!...
1167

خودتون  مشکلات تونو با دختر دایی هاتون حل می کردید دیگه !

چرا ب همسرتون انتقال دادید ؟🙄

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1220