2726
عنوان

جاری ... بگید چه رفتاری داشته باشم

407 بازدید | 30 پست

جاریم تازه عروسه ... دیشب خونه مادرشوهر بودیم خونواده ی جاری هم بودن بعد نمیدونم چم شده بود همش برام اتفاق میفتاد مثلا لیوان از دستم افتاد شکست اب داغ ریخت رو دستم بعد منم ب شوخی میخندیدم دو باری ب جاری گفتم تو چشمم زدی اینطور شدها چون باهم گثلا شوخی داریم بعد اونم برگشت پیش شوهرش گفت مگه قحطی ادمه ک تورو چشم بزنم ... بنظورتون شوخی بود یا نه ... من خیلی باهاش راحتم میترسم این راحتی کار دستم بده 

راحت نباش

یا اگ‌راحتی باید جنبتو خیییلی بالا ببری

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظر‌من اگر شما شوخی کردی خب میشه اونم شوخی گرفت اگر‌شما جدی گفتی در غالب شوخی اونم ممکنه همین منظورو داشته باشه

کلا بنظر من آدم همیشه باید مراقب شوخیهاش باشه

اگر‌شوخی میکنه منتظر شوخی مقابلم‌باشه و جنبه اشم ببره بالا یا کلا شوخی نکنه

زیاد شوخی نکن به نظرم یا حساب شده حرف بزنید که چیزی در نياد ازش

شما منظور نداری ولی به منظور ميگيرن والا 

تجربه دارم میگمااا 

کلا هم در حد همون جاری بیشتر صمیمی نشو 

هیچ
شوخی کردی باید شوخی هم بشنوی به نظرم خودت باعث شدی همچین خرفی بزنه چون شما شروع کننده بودی

اره خب ولی من نمیدونم چم شده همش باهاش میخوام راحت باشم قبلنا اینجور نبودم مغرور بودم

به نظرم اونم شوخی کرده

ولی اگه میخواین احترامتون حفظ شه زیاد باهاش صمیمی نشید

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
2706