2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
روش نوشته 

معلوم نیس

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
روش نوشته کتان چای سبز شنبلیله زیره کرفس زنیان

زنیان و زیره چربی سوزن تخم کتان هم جلو اشتها رو میگیره بقیه رو نمیدونم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

همشون برا لاغری مفیده اما ن زیاد تاثیر نداره اینا رو بخوره با ورزش بعیارتی اینا تاثیر ورزشو بیشتر میکنه

اما زیاده رویش خوب نیس مثلا چای سبز مدام بخوری هم کم خون میشی هم معدت مشکل پیدا میکنه بقیشم همینطور

چیه؟ چجوری؟

یک محصول گیاهی وتسه لاغری و ریزش مو و ... خیلی جواب میده البته تولید مجددش گفتن از یک ماه دیگه شروع میشخ تنها دارو گیاهی ک رو همه مشکلاتم تاثیر داشت همین قاووت غلات بود

2706