2726

شوهر شهردیگ سر کاره ،الان بیداره تو تل انلاینه اینقدر دلم گرفته دوست دارم بهش پیام بدم حرف بزنم ،اما جواب نمیده غرورمو میشکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واا چرا ج نمیده قهرید

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

چرا جواب نده مگه قهری

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

منکه مجردم،اما مگه ادم برای زن خودشم غرور داره؟من بودم جواب نمیدادکلی حرف میزدم بلاک میکردم و جواب تلفنم نمیده!!!ادم متاهل میشه همدم داشته باشه نه بدتر احساس تنهایی کنه😟😟😟

خدایا شکرت🙂❤
ازکجا اینهمه برهان ودلیل آوردی؟

اسمش شکاکه دیگه😆

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
2706