2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رشتتون چیه؟ درآمد مشاوره چطوره؟

پزشکی عزیزم

درآمدش ک اگه بخواین واقعا کار کنین مخصوصا تو موسسات  خوبه ولی خب من زیاد وقت ندارم مخصوصا امسال ک یکم درسام سنگینتر شده نمیتونم زیاد دانش آموز قبول کنم 

ولی اگه یکی وقتش آزادتر باشه مثلا ترمای اول دوم خیلی خوبه واسش

پزشکی عزیزم درآمدش ک اگه بخواین واقعا کار کنین مخصوصا تو موسسات  خوبه ولی خب من زیاد وقت ندارم ...

الان ترم چندی؟اگه برگردی عقب بین پزشکی و دندون کدومو انتخاب می کنی؟واینکه میشه کنار پزشکی خوندن کلاسای هنری یا ورزشی رو ادامه داد یا درسا خیلی سنگینن؟

2728
الان ترم چندی؟اگه برگردی عقب بین پزشکی و دندون کدومو انتخاب می کنی؟واینکه میشه کنار پزشکی خوندن کلاس ...

ترم۶ ام

خب دندون خیلی درساشون راحتتره سریع هم جمع و جور میشن ولی ما بعد۷سااال تازه عمومی میشیم دوسالم طرح برو حداقلشم۴سال تخصص خییلی طول داره تا وارد کار بشی ولی با همه اینا من برگردم بازم پزشکیو انتخاب میکنم😅درسامون سختترهست ولی شیرینتره ازنظرخودم

تا قبل علوم پایه میرسی کارای جانبی هم بکنی ولی از فیزیوپات به بعد اصلاااا

خیلی دوسش دارم هم برا خودم درست میکنم هم تو پیجم میفروشم

وااااااااااااااااااو چ نازه  منم میخوام )):

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
2738