2737
2734
عنوان

داستان زندگی مهسا

| مشاهده متن کامل بحث + 44288 بازدید | 361 پست
هر جی که هست،تو تهران با این گرونیا،پیشرفتتون عجیب بود.من سالهای سال (۱۰ سال)مثله خر کار کردم،تونستم ...

بنظرم اصلا طرز فکرتون خوب نیست! چرا طلبکارانه حرف میزنین مگه ایشون حق شمارو خورده، ببخشید شمام اگر جای تفریح و گردش و ماشین باکلاس فکر خونه و خریدش بودین میخریدین! خرج ادما فرق داره ایشون مطمئناً خرجایی ک شمادارین رو نداره یا خونه ای ک شما تو رویاتونه رو نخریده، شمام زمستون پالتو نخر ماشین فلان سوار نشو خارج نرو فلان رستوران نرو تا خونه بخری کارایی که مطمئناً این خانوم کرده

و خدا هست ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم گفتنش و ازدواج نكردنت خريته. حتي مي خوام فحشت بدم.

ببخشيد هم نميگم.

كجا زندگي مي كني تو؟ پسرا كه مثل دخترا دست نخورده نيستن!!!!' بعد هم تو كه هرزه نبودي و به انتخاب خودت نبوده.

به نظرم فرصت ساختن زندگيه خوب رو زز خودت نگيربعد ده سال اون عنتر پسرخالت رو تو يه ختمي جايي ببيني و خودت ازدواج نكني درحاليكه كه فرصتش رو الان داري مثل چي دنيا رو سرت خراب ميشه.

2731

تو گناهی نداری عزیزم خدا کمکت میکنه و هطچ نمیذاره آبدوت بریزه هرچند تو مقصر نیستی که بخواب نگران باشی الان بعضیا با رضایا کلمل پردشونو به فنا میدن و بعدشم ترمیم میکنن و ازدواج . تو هم برو ترمیم کن بعدشم به اونوآقا نمیخواد چیزی بگی گذشتت بوده تموم شده رفته یا با مشاور صحبت کن‌اون کمکت میکنه که چه طوری به طرف بگی قضیه رو. بهترینا رو برات میخوام 😘😘😘😘😘

2738
هر جی که هست،تو تهران با این گرونیا،پیشرفتتون عجیب بود.من سالهای سال (۱۰ سال)مثله خر کار کردم،تونستم ...

واقعا متاسفم برای این طرز فکرت این بدبخت از همه چیش زد تا تونست خونه بخره اونمکبا وام و کلی قسط شما هم اگه ماکسیما نمیخریدب و سفرای خارج نمیرفتی مطمئنا خوته داشتی و حسرت به دل نمیموندی . خواهشا اول فکر کنین بعد حرف بزنین

عزیزم حتما یه راه دررویی هست ...شاید این مرد همون فرشته نجاتت باشه ...

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2706