شوهر من خیلییییی پسر خوبیه ها ولی یه ادم کمال گرا و وسواس فکریه یعنی دوس داره یه چیزی که داشته باشه دگ بهترینش باشه سرهین چیزاشم خیلی منو دق میده اونایی که دارن میدونن چی میگم کسی تونسته درمان کنه خودش رو یا شوهرش رو مثلا اگه ماشینش بخوره دگ دلشو میزنه مسخاد عوضش کنه یا گوشی یا هرچی

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

من مثله همسرتونم . خیلی عذاب میکشم فوق العاده کمال گرام وسواس فکری دیوونم کرده

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜

درمونش کن هوس عوض کردن زن به کلش نزنه

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من مثله همسرتونم . خیلی عذاب میکشم فوق العاده کمال گرام وسواس فکری دیوونم کرده

درمانی براش نیس البته شوهرک از نوع خفیفشه این یه مدتم که باهم زندگی کردیم تحت تاثیر بیخیالی من یکم کمتر شده ولی گاهی اوقات خیلی دق میذه

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

حتی اگه ینفر یبار اونجوری که دلم میخواد باهام برخورد نکنه باهاش قطع رابطه میکنم. هرکاری میکنم یا باید تو اون کار بهترین باشم یا اصلا انجامش نمیدم

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜

ما من اینجور نیس ک چیزی دلشو بزنه. اما هرچی هم ک بخره بازم بیشترشو میخواد. 

از همین هم وسواس فکری گرفته. میخواد یک شبه ب همه چی برسه ولی من باهاش زیاد کل کل نمیکنم. چون اعصابمو بهم میزیزه‌ 

تنها راه بی اعتناییه. 

بذار خودش برای خواسته هاش تنهایی تلاش کنه

درمانی براش نیس البته شوهرک از نوع خفیفشه این یه مدتم که باهم زندگی کردیم تحت تاثیر بیخیالی من یکم ک ...

فقط خودش میتونه به خودش کمک کنه. مثلا بخاطره یه لک روی مبل عوضش کردم.یا پرده اتاقمو بخاطره یه کوچولو نخ کش شدنش. 

ما من اینجور نیس ک چیزی دلشو بزنه. اما هرچی هم ک بخره بازم بیشترشو میخواد.  از همین هم وسواس ف ...

دقیقا اعصاب منم بهم میریزه نمیتونم بیخیال باشم

فقط خودش میتونه به خودش کمک کنه. مثلا بخاطره یه لک روی مبل عوضش کردم.یا پرده اتاقمو بخاطره یه کوچولو ...

چقدر بد 

توخابیدنم مشکل دارین؟اینکه سخت بخابین ارامش نداشته باشین؟

درمونش کن هوس عوض کردن زن به کلش نزنه

اتفاقا این یکیو نیست اهلش تو دوران دوستیم همینجوری ساده بود

داداش من میگه یا هیچ یا همه چی😑 یا بهترین یا اصلا نباشه  تا حالا که درست نشده شاید ازدواج ک ...

کاش یه قرصی بود میدادیم خوب میشدن  خخ

چقدر بد  توخابیدنم مشکل دارین؟اینکه سخت بخابین ارامش نداشته باشین؟

نه خیلی. ببین اگه حالم خوب باشه وسواسم یادم میره. کافیه یه کوچولو عصبی بشم میفتم به بشور وبساب وروزی چندبار شیرگازو چک میکنم. شده چهار بار آسانسور و بالا وپایین برم ودرو چک کنم که بستم یانه. 

کلا آرامش ومحیط آروم وبدون تنش خیلی تاثیر گذاره. من بعداز زلزله چندبرابر بدتر شدم

نه خیلی. ببین اگه حالم خوب باشه وسواسم یادم میره. کافیه یه کوچولو عصبی بشم میفتم به بشور وبساب وروزی ...

منم میگم خودم چون یکم جوشی ام شوهرم حساستر شده باید ارامش خونه رو بیشتر کنم 

2706