2703
2553

خیلی عصابم خورده از اندامم اعتماد به نفسمو کامل از دست دادم بیرون که میرم فکر میکنم تموم عالم دارن به من نگاه میکنن ومیگن چقدر چاقه😲 یه10 کیلویی اضافه وزن دارم از بعد از زایمانم ،،شیر میدم بچمم خیلی شیر میخوره امکان باشگاه رفتن هم ندارم همه اش دنبال بچمم فسقل خیلی شیطونکه شوهرم دیروز میگه رونات پهن شده😑 امروز سعی کردم غذامو کم کنم وبرنج رو محدود کنم بعدم به همسرم گفتم بریم کوه رفتیم حسابی پیاده روی کردیم دخترمم هی شیر میخورد منم گشنم شده بود اساسی اومدیم خونه 5تا خرما خوردم تا حالم جا اومد  

من به آرزوهام قول رسیدن دادم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم برو دکتر رژیم مناسب دوران شیردهی بهت بده که هم گشنه نمونی هم برا شبرت مشکل پیش نیاد،خاهر من بعد اینکه بچش شیر نخورد رژیم گرفت و داخل خونه پیاده روی میکرد چنذ کیلو کم کرد

خدایا شکرت🙂❤
2714
قبل از بارداری چند کیلو بودی ؟ منم 18 کیلو اضاف کردم . 57 کیلو بودم . الانم بعد از زایمان هم فک کنم ...

من 77 شدم 7کیلو تونستم کنم رسیدم به 70 قبلا 59یا 60 بودم ولی قدم 167 به هرکی میگم چاق شدم میگه نه چون قدت بلنده اصلا معلوم نیس ولی خودم دارم خودمو دیونه میکنم

من به آرزوهام قول رسیدن دادم😍
من 77 شدم 7کیلو تونستم کنم رسیدم به 70 قبلا 59یا 60 بودم ولی قدم 167 به هرکی میگم چاق شدم میگه نه چو ...

خوبه که بی خیال 

یکم تحرکت رو بیشتر کن . که حداقل کالری غذایی که میخوری رو بسوزونی نمونه تو بدنت چاق شی 

ولی اگه بچه شیر میدی بنظرم چربی سوزی خوب نیست برات . چون سم میشه تو شیر .