1232
1226
عنوان

یکی بگه اسم زن آریا عظیم نژاد چیه؟😂

45036 بازدید | 726 پست

جان من مسخرم نکنید ولی من عاشق آریا عظیم نژاد داور عصر جدید شدم خیلی جذاب و جیگر و خوشتیپه خوشبحال زنش یعنی اون ادم خوش شانس کیه؟

هرکی اسم زنشو برام پیدا کنه جایزه داره😂

پی نوشت:بیخودی ازش بد نگید تا من نسبت بهش بی حس بشم چون کار ساز نیس😂😂😂

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳

سلام لطفا کسی دیگه درخواست کمک نکنه نه شوخی کنه چون واقعا جهان سومی هستیم که بخاطر یه شوخی عادی تو فضای مجازی کاربرا گزارش میزنن واسه طرف
1156
8

تو آخر زن آریا میشی 😐 

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 

خیلیا عاشقش شدن. تو پیجش ینفر نوشته خدایی فکر میکردی با  رای منفی دادن اینهمه عاشق پیدا کنی؟😁

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1167

من بشیر حسینی دوس

عزیزای من اگ اهنگ خوب و مناسب واسه رقص عروس دارید معرفی کنید ترجیحا قدیمی باشه باصدای ابی(موزیکی مث حریق سبز)،شادمهر،گوگوش،شهره،لیلافروهر،...و خیلیای دیگه ،ممنون میشم کمکم کنید  

عزیزم صبح کله سحر دادای این تاپیک الانم دادی دوباره از سرت بیرون کن که بی فایده است چون زن داره

پدرم عشقم به رحمت خدا رفتند هر کی امضام را میخونه بیزحمت برا شادی روح عزیزترینم صلوات بفرسته ممنون
1220