2726
عنوان

زمان دادن شيرخشك ب نوزاد

1126 بازدید | 9 پست

در كنار شيرمادر اگه بخواييم به نوزاد شيرخشك هم بديم  از كى بايد بهش بديم كه عادت كنه ؟؟  و هم شير مادر بخوره و هم شير خشك. 

و اينكه چه مارك شير خشكى برا نوزاد تازه متولد شده بهتره ؟؟؟ 

تو این سایت همین امروز خوندم ک یه نوزاد شیر خشک خورده دیگه شیر مادرش رو نمیخوره 

بستگی ب نوزادتون داره ولی نوزاد زیر یه ماه ریسک هست ک هر دوتا رو باهم بخوره شاید از دوماه بالا بهتر باشه واسه اینکه هر دو رو بخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو این سایت همین امروز خوندم ک یه نوزاد شیر خشک خورده دیگه شیر مادرش رو نمیخوره  بستگی ب نوزاد ...

بعد اینکه باید ببنید نوزادتون رفلاکس داره یا نه ک اگه داشته باشه باید شیرخشک مخصوص بخوره 

تو این سایت همین امروز خوندم ک یه نوزاد شیر خشک خورده دیگه شیر مادرش رو نمیخوره  بستگی ب نوزاد ...

آره اینی که میگم هردوتا رو میخوره... ماه اول شیرخشک ندادن بهش...یعنی برا اینه؟

دختر من که تا دو سه ماه هردوتا رو خورد...بعد دیگه سینه نگرفت... با یه دربه دری شیرخشکو ازش گرفتم و دیگه فقط شیرمادر خورد و شیرخشک نخورد دیگه

خدایا شکرت
آره اینی که میگم هردوتا رو میخوره... ماه اول شیرخشک ندادن بهش...یعنی برا اینه؟ دختر من که تا دو سه ...

نمیدونم ،اخه هر نوزادی یه قلقی داره یه هو دیدی دیگه شیر خشک نخورد یا یه دفعه دیگه شیر مادر نخورد 

من دخترم رو۴۰ روزش بورکه دیدم شیرم سیرش نمیکنه بهش شیرخشک دادم وخداروشکرتا وقتی که ازشیرگرفتمش هردورومیخوردوالان پسرم ۵۴روزشه دوسه روزه شروع کردم کمکی بهش شیرخشک هم میدم خداکنه اینم مثل دخترم باشه

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
من دخترم رو۴۰ روزش بورکه دیدم شیرم سیرش نمیکنه بهش شیرخشک دادم وخداروشکرتا وقتی که ازشیرگرفتمش هردور ...

انشاله...خیلی خوبه هردوتا رو بخورن...انشاله این دفعه هم شانس یارتون باشه... دختر من شیشه میگرفت اما چون به طعم خیلی حساسه فرق بین طعم شیرمادر و شیرخشک رو میفهمید و شیرخشک نمیخورد

خدایا شکرت