2726
بستگي داره من اولي رو سريع زايمان كردم كلا دو ساعتم نشد بستري شدنم و زايمانم  ولي دومي پدر ...

خواهر من اولی رو سه روز درد کشید تا بدنیااومد، چون ورم داشت خیلی، دومی رو دو سه ساعت هم نشد، همه اش میگه باورم نمیشد اینقدر خوب زایمان کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من سزارین غیر انتخابی بودم. اما یه بار سابقه سقط با درد وحشتناک زایمانی هم دارم. انقدر داد زدم ...

وای بدنم یه لحظه لرزید🤥

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
2728
دردش غیر قابل تحمله من خیلی میترسم نتونم

تونستن كه ميتونين ولي دردم داره ديگه ولي بعد زايمان راحت ميشي خيلي خوبه😁من بعد زايمانام را ميفتادم بدون درد واذيتي 😒ولي همه دعوام ميكردن كه بايد بخوابي

تونستن كه ميتونين ولي دردم داره ديگه ولي بعد زايمان راحت ميشي خيلي خوبه😁من بعد زايمانام را ميفتادم ...

انشالله ک بتونم 

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
وای بدنم یه لحظه لرزید🤥

نه نگران نباش ...من با اینکه اینقدر درد کشیدم اما کلا نظرم نسبت به طبیعی مثبت شد و گفتم اگه دوباره باردار بشم حتما طبیعی انتخاب میکنم چون با وجود درد زیاد بعدش انگار که هیچ اتفاقی نیوفتاده...اما قسمت بود که بارداری بعدیم سزارین بشم. اونم به تشخیص دکترم که گفت زایمانت احتمالا سخت خواهد بود..

پس ناراحت نباش...انشاالله به سلامت زایمان کنی و نی نی سالم بیات بغلت

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
نه نگران نباش ...من با اینکه اینقدر درد کشیدم اما کلا نظرم نسبت به طبیعی مثبت شد و گفتم اگه دوباره ب ...

مرسی عزیزم انشالله

وای آره منم گفتم،البته سر اولی فقط

میگفتم برید ب شوهرم بگید بیاد منو ببره سزارین 

ولی تا پسرم بدنیا اومد حس آرامش خوبی داشتم ک یهو 

..

.

.

شکممو فشار دادن ک جفت توعه هنوز😢

اونم اومد گفتم آخیش ،همه دورم میرخیدن چه رورهایی بود،من هم تو خونه خودمون م شوهرم اولین طبیعی را بودم،

الان ۴ سال و ۳ ماه گذشته

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ