2737
2734
خخخخ  اتفاقا امروز داشتم بهش میگفتم قدرمو بدون

افرین به تو ... کمتر زنی این کار رو میکنه ... شوهرت باید قدرت رو بدونه سرتاپات رو طلا بگیره ... مرد خوش شانسی بوده

🌷برای ظهور اقا امام زمان صلوات. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخ  اتفاقا امروز داشتم بهش میگفتم قدرمو بدون

پست قبلی مو بهش نشون بده حسابی ازت تعریف کردم 😁😁😁

2731

خانوما یاد بگیرید اطلاعاتی از این که خونه تنهایید و شوهرتون کی میاد و داریم میریم مسافرت فلان ساعت برمیگردیم و نگید تو سایتای مجازی 

بد دور و زمونه ای شده 

دزد زیاده تاپیکام که سریع میره گوگل 

"تولید مثل" اسمش روشه، اگه واقعا خوبید، مثل خودتونو تولید کنید. با تشکر
 افرین به تو ... کمتر زنی این کار رو میکنه ... شوهرت باید قدرت رو بدونه سرتاپات رو طلا بگیره .. ...

وای عزیزم لطف داری اینجوریا هم که شما میگی نیست. 

خیلی سعی میکنم هواشو داشته باشم ولی نمیدونم چقدر از ته دلش درک میکنه

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2738
پست قبلی مو بهش نشون بده حسابی ازت تعریف کردم 😁😁😁

اسکرین شات میگیرم حتما نشونش میدم😉😆

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
خانوما یاد بگیرید اطلاعاتی از این که خونه تنهایید و شوهرتون کی میاد و داریم میریم مسافرت فلان ساعت ب ...

اوهوم اره راس میگی

اونایی که اینجا شناسن موافقم که نگن ممکنه ی چی بشه پس فردا خدای نکرده  بیان یقه منه بینوا رو بگیرن بگن تو پست زدی که شوهراتون کجان یالله بگو همدستات کیان 🤣🤣🤣🤣 

خدا نکرده دور باشه این اتفاقات

بی تربیت 😒 من شوهرمه دلم میخاد اینجوری میگم دلیل نمیشه ی غریبه دهنشو باز کنه هرچی دلش میخاد بگه

سلام سلام دوست عزیزم

یه چیزی بگم بت

وقتی خودت اجازه میدی به شوهرت بی احترامی کنی(حتی به شوخی) بقیه هم دل و جرعت اینو پیدا میکنن راااحت توهین کنن.

تحت هیچ شرایطی و هیچ وقت(حتی ب شوخی) تو جمع و اجتماع به شوهرت یا خانوادتت توهین نکن.

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀