2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاشون باید گرم باشه حتما تا چند وقت بلغور گندم بده نون خیس کرده ندی پشتشون زخم میشه میمیرن روزی یبار آب قند بهشون بده

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2731

جوجه ماشینیا نمیمونن.

من چند سال هر سال تابستون میخریدم یکیشون مریص میشد پشت هم همشون میمردن.

ولی ی بار رسمی خریدم زنده موندن و بزرگ شدن.جوجه ک بودن غذای خودشونو میدادم بهشون از همون معازع ک خریدمشون عذاشونم داشت.یکم ک بزرگتر شدن دیگه هر چی غذا میموند میدادم میخوردن

2738
میزارم تو ی کارتن کوچیک تو اشپز خونه روزاهم کلا تو حیاط البته ما بوشهریم هوا سرد نیس جوجه کارخونه ای ...

وای خوشبحالتون عاشق جوجه ام ولی تو آپارتمان هستم نمیشه 

چقد دلم می خواست داشتم 😢😢

من هر سال نگه ميدارم بزرگ ميشن دلمم نمياد بخورم اصلا ميدم به اينو اون من يه بار يكي از جوجه هام از اين رنگيا در حال مردن بود دون رو با آب قاطي ميكردم با سرنگ ميدادم بهش دهنشو باز ميكردم ميريختم تو دهنش ميخورد بعد نصف قرص سرماخوردگي رو ميريختم تو اب ميدادم بهش ميخورد خوب ميشد بعد همه چيم بهش ميدادم برنج غذاهاي كه خودمون ميخورديم ميخوردن 

مولتی ویتامین مینرال بخر براشون بریز تو ابشون که همیشه اب با مینرال بخورن

زیرشون خشک باشه، همیشه واسه خواب شب روزنامه زیرشون رو عوض کن و مستقیم هم روی سنگ (کف حمام یا حیاط ) نخوابن چون بدنشون پر نداره و گرم نیس ، مادر هم پیششون نیس که گرمشون کنه .

غذا هم سعی کن مثلا به جای نون لواش که ارد سفید هست و هیچی نداره از نون سنگک استفاده کنی. ماست بزن روی نون سنگک و بذار یخچال تا نرم بشه بعد بده بخورن. میتونی سویا خیس کنی و بدی . ضایعات میوه رو خرد کن. گاهی سیب زمینی یا تخم مرغ ابپز بده.

شب ساعت 7 بخوابونشون و صبح قبل از 7 صبحانه بده. بدنشون با طلوع و غروب افتاب هماهنگه. اگر نماز میخونی با ساعت اذان تنظیم کن.

ماست انتی بیوتیک طبیعی داره . سعی کن تو غذاهاشون قاطی کنی که مریض نشن.

به هیچ وجه حتی شده 2 دقیقه تنهاشون نذار، یا کلاغ میبره یا گربه!

اگر مریض شدن(ابریزش بینی ، بیحالی، تب، عدم تعادل، اویزون شدن بالها، بی اشتهایی) کمی پودر انتی بیوتیک رو با یه نصفه قاشق اب قاطی کن و با سرنگ بدون سوزن بریز تونوکش. هر 8 ساعت یکبار انتی بیوتیک بده. مینرال هم بده حتما که بیحال نشه و بیماری رو پشت سر بذاره. مدت مصرف انتی بیوتیک یک هفته هست وگرنه بیماری مجدد عود میکنه. (در مورد بیماری نیوکاسل پرندگان گوگل کن)

سعی کن برنج پخته که بهشون میدی روش پودر سبوس برنج یا گندم هم بریزی که کمبود ویتامین بی نگیرن (بیماری بری بری)

روزی 2 ساعت صبح و 2 ساعت عصر ببرشون تو باغچه که هم ریگ بخورن برای هضم غذا و هم افتاب بگیرن. ساعت 10تا 12 و 3 تا 5 بهترین زمانه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد