2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دختر شما چند وقتش بود از پوشک گرفتید؟چه جوری گرفتید ؟

من برای هر دو دخترم روشم اینجوری بود که پوشک پاشون بود ولی مدام میبردم دستشویی . بعد برای پوشک خشکشون و این که برسونن به دستشویی جایزه کوچیک میدادم مثلا برچسب یا اسمارتیز . چالش اصلی من با دخترام هم این بود که راضی به انجام دفع در دستشویی نمیشدن و می ترسیدن که اونم شکر خدا با روش قصه گویی و نقاشی و اینا حل شد . فقط فرق روشم برای دوتا دخترم زمانش بود . واسه دختر اولم انگار تجربه نداشتم چند تا بچه هم سن خودش هم دیدم شروع کردن منم دوسالگی شروع کردم و خیلی سخت بود برام چون خیلی طول کشید تا به تسلط کامل برسه . واسه همین برای دختر دومم گفتم انقدر صبر میکنم تا حس کنم خوب حرفام رو میفهمه و با توجه به تجربه قبلیم خوب هم حرف میزنه . حرف زدن و ارتباط کلامی خییییلییییی کمک میکنه .دیگه دوسال و نیمش بود که حس کردم به این امادگی کامل رسیده و شروع کردم و واقعا خیلییییییی ساده تر همه چیز تموم شد . ببخشید خیلی طولانی شد 🌺

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2738
من برای هر دو دخترم روشم اینجوری بود که پوشک پاشون بود ولی مدام میبردم دستشویی . بعد برای پوشک خشکشو ...

خیلی هم ممنون مرسی پسر من ۲۰ ماهشه ولی خیلی خوب می‌فهمه باید بره دستشویی ادرار و مدفوع رو منتها واسه درآوردن و پوشوندن شلوار پدرمو درمیاره واسه همین سخته برام

خیلی هم ممنون مرسی پسر من ۲۰ ماهشه ولی خیلی خوب می‌فهمه باید بره دستشویی ادرار و مدفوع رو منتها واسه ...

اره توی اون سن همینجورن صبر کنید بزرگتر بشه بهتر متوجه میشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚