2733
2734
عنوان

گوش دخترمو سوراخ کردم میشه بیاین

87 بازدید | 6 پست

گوشواره رو باید دربیارم چرب کنم با همون جوری که هست چربش کنم؟‌دخترم دوسالشه خودم دلم نمیومد تا این که گوش ی نینی گوشواره دید😁همش میگفت دلم کباب شد گوششو سوراخ کردیم اذیت نشد فقط سوالم اینه چجوری چربش کنم 

ماییم و تو ای جـان که جگـر گوشه ی مایی👪

گوشواره اشو چرب کن تو سوزاخ گوشش بچرخون

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

گوشواره درنیارسوراخش میگیره....چرب کن چندساعت بعدباپنبه الکلی ضدعفونی کن

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گوشواره اشو چرب کن تو سوزاخ گوشش بچرخون

اها پس در نیارم.اخه ی خورده میترسه یا انگار درد داره نمیزاره دست بزنم 😢 الهی بگردم ولی اخه خودش دوس داشت

ماییم و تو ای جـان که جگـر گوشه ی مایی👪
اها پس در نیارم.اخه ی خورده میترسه یا انگار درد داره نمیزاره دست بزنم 😢 الهی بگردم ولی اخه خودش دوس ...

عزیزم😍

تو خواب براش چرب کن

یا وقتی داره تلوزیون میبینه یا براش کتاب میخونی

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

براش بتامتازون بزن چرک نکنه من خودم گوش دختر سه ماهموسوراخ کردم گشواره رو هم هردفه درنیار چون اذیت میشه

تیکر تولد یسالگی فرشته کوچولومه.برای آرامش قلبم و زندگیم صلوات بفرست لطفا