2726

ایرانی؟

خارجی؟

عاشقانه؟

فلسفی؟

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

تا تلاقی خطوط موازی 

اسطوره 

راز یک سناریو

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
زیاد فرقی نداره عزیزم فقط میخوام جذاب و خوب باشه و البته ارزش خوندن داشته باشه

کوری

جاودانگی

بار هستی

کافکا در کرانه

سلاخ خانه شماره 5

مسخ

تهوع

سرخ و سیاه

عاشقانه:

جین ایر

ربکا 

گتسبی بزرگ

بابا لنگ دراز

دشمن عزیز(ادامه بابا لنگ دراز)

زنان کوچک 1 و 2

غرور و تعصب

عقل و احساس

اوژنی گرانده

اگه حوصله کتاب فلسفی نداری  ربکا رو بخون...هم عاشقانه هم جنایی و هم روند داستان زیباست و کشش داره

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
موضوعش چیه

ایرانیه

تیزرش رو هم ساختن

من اول کتاب رو خوندم تصاویری که تو ذهن خودم بود از تیزرش خیلی قشنگ تر بود  

از وقتی شروعش کردم حتی نمی رفتم غذا بخورم درست فقط یه خورده نون خالی خوردم چون اصلا نمی تونستم ولش کنم😁 

شایدم شما خوشتون نیاد بعد بگید چقدر این دختره جو داد 

من نمی دونم شما چجور رمانی رو می پسندین ولی این کتاب یه داستان عاشقانست که در کنار یک واقعه تاریخی ...

من جنایی و هیجانی دوس دارم رمانایی با موضوع جدید