2726
عنوان

خانمای باردار بیاین کمک

122 بازدید | 17 پست

خانما من سی و دوهفته و دو روزمه از سر شب کمر درد دارم 

کشاله رونو پاهام خیلی درد میکنن نکنه علایم زایمان باشه ؟

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پریشبم بازم همین درد داشتم تا صب خوب شدم 

الان دردش بیشتره چیکار کنم 

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2728
استراحت کن اگه با استراحت خوب شدی اشکال نداره اما اگه تشدید شد به دکتر مراجعه کن

الانم دراز کشیدم پاهام انگار جون ندارن بی حس شدن نمیدونم چرا

شوهرم نیست خونه خیلی استرس گرفتم چیزیم نشه

فعالیت زیاد دارى باید استراحت کنی هفته ات پایین جا داری چند روزی برو پیش مادرت فقط بخواب

مجبورم عزیزم شوهرم که انگار نه انگار لیوان جلوش هم بر نمیداره .مامانم که هیچی نگم خودش دو نفر میخاد کمک حالش باشن پیره و زمینگیر

مجبورم عزیزم شوهرم که انگار نه انگار لیوان جلوش هم بر نمیداره .مامانم که هیچی نگم خودش دو نفر میخاد ...

بهرحال باید استراحت کنی تا دردت اروم بشه حداقل 4 هفته دیگه می تونی زایمان کنی 

از بس ترسیدی دختر  نکن اینکارا رو با خودت

ممنون یکم اروم شدم با حرفاتون 

2706