2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من خیلی خوشحال شدم

منم همینطور. بابا چیزی نگفت که بعضی ها رو جو گرفته چرا از خوشحالی بقیه ناراحت میشیم

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
اون که اره،وقتی نیاز داشته باشی هزار تومنم هزار تومنه ولی ارزش پول واقعا خیلی کم شده،خودتو میکشی پس ...

واقعا درسته.پارسال مغازه محلمون ۶۰تومن بود امسال زیر ۲۵۰ نیست😣زندگی خیلی سخت شده.😢

2714
واقعا درسته.پارسال مغازه محلمون ۶۰تومن بود امسال زیر ۲۵۰ نیست😣زندگی خیلی سخت شده.😢

ما خونه خریدیم با سیصد تومن سه سال پیش،الان میخوایم بزرگترشو بگیریم باورت میشه با دویست تومن پولی که میخوایم رو پول فروش خونه بذاریم فقط ده متر میشه بزرگتر بگیریم😢قبلا با همین دویست میشد یه خونه هفتاد هشتاد متری خرید

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
سال 89 آشنای ما خونه شصت متری تو باغ فیض تهران خرید نود میلیون

اره بابا

از پارسال قیمتا اینقد رفت بالا،خداروشکر وقتی ارزون بود خریدیم وگرنه همینم نداشتیم الان

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
خدا رو شکر کن خونه داری خانم. انشاالله میتونی بزرگتر رو بگیری

اون که اره خداروشکر،ولی ارزش پول خیلی اومده پایین

ادم فقط درجا میزنه

2706