2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگه 10 کیلو کم می کردم  اونقدر خوشحال بودم که دیگه حرف هیچ کس برام مهم نبود

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

بگو ارزش بدن من بیشتر از حمل چربیه

شمام تلاش کنید شاید تونستید

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2456
2714
عزیزم

زیاد حوصله نوشتن ندارم امشب اما وقتی میبینمم وضعیتتت مثل منه گفتم برات بنویسم من دوسال بیمارستان بودم بخاطر مریضی مادرم.خیلی غصه ناراحتی وزنم بیشتر از ده کیلو افتاده بود داغون ترین وضعیت ممکن بودم خلاصه الان باز وزنم بردم بالا بهت پیشنهاد میکنم پودر جنیسینگ بخری

.... 
مریض یکی از اعضای خانوادم بود فدات من از ناراحتی غصه وزنم کم شده بود . روحیت چطوریه ؟روحیه کلا ب ...

من می‌خوام ده کیلو دیگم کم کنم می‌خوام خوب لاغر شم  نمی‌خوام وزن  اضافه کنم

من می‌خوام ده کیلو دیگم کم کنم می‌خوام خوب لاغر شم  نمی‌خوام وزن  اضافه کنم

پس حرفاشون چیکار داری دختر.فکر کردم چون لاغر شدی و اینجور میگن ناراحتی

وزنتو کم کن این مردم دهنششون همیشه بازه

.... 
2706