2733
2734
عنوان

اونایی که دوست پسر دارن.. بیان..اونایی هم که ندارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 17527 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
هرچی صدا کردم کسی جواب ندادم دینم اسلام بود نمازخون بودم چله بگیر روزه بگیر بسه دیگه همش الکیه

این دفعه لایک کردم شما رو 

آخرین صدا رو خواستی بزنی که نزدی

و شدی,گاو نه من شیری,

شیعه بودن سخت هست اما نه به نماز است و این چیزا 

اتفاقا به این سختیها میگم شیعه واقعی,

کسی که مجرد باشه اما اهل دوست پسر و این چیزا نباشه و پاک زندگی کنه و منتظر چی باشه 

اگه گفتی 

بعضی,وقتها یه عمر مسلمان هستی,ولی در اخر کافر و بی ایمان از دنیا میری

گاهی وقتها کافر هستی ولی آخر با دین کامل از این دنیا خواهی رفت 

دنیا و آخرت پیچیده هستن 

راه در جاده اشتباه گزاشتی,لازمه بهت بگم 

دین اسلام تو میگه دوستی حرام است تو میگی,من تنهام

پس,چرا به حرف دینت

گوش,نمیدی چرا 

پاکی,و پاکدامن در اخر زمان قسمت هر بنی آدم نخواهد

دوستان این  مسئله رو با دین قاطی نکنین اصلا ربطی نداره.همه نظر دادن که دوستی اون آقا کاملا الکی و به خاطر خوشگذرونی و گذرا هستش.مگه کسی که مسلمون نیست میره تن میده یه همچین رابطه هایی.دختر باس قوی بشه جلوی هر دوست دارمی نشکنه.در این سن دوستت دارم باید ختم به ازدواج بشه نه که آخرش تو بمونی کلی حسرت که چه غلطی کردم تو این رابطه تویی که همه چی رو از دست میدی

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

اصلا بهش رو نده همون موقع که اسم اندامتو اورد باید میفهمیدی منحرفه روزی ده تادخترو خام میکنه تور میکنه 

نه بدرد دوستی میخوره ونه زندگی که البته قصد ازدواجم ندارن این موردا هیچ وقت درایندشون

فک میکنن یدختری سی سالشه دیگه عطش جنسی داره 

هرچی صدا کردم کسی جواب ندادم دینم اسلام بود نمازخون بودم چله بگیر روزه بگیر بسه دیگه همش الکیه

سلام.ببخشید رک میگم.شاید خیلیها بدشون میاد.ولی کسی که فورا رفته سراغ این مطلب یعنی میخواد اگر جواب نمیگیره دیگه وقت نذاره و بره سراغ بعدی تا بالاخره یه نفر باهاش راه بیاد.گور باباش صلوات مواظب باشین.

2706