2737
2734
عنوان

واسه چی میگن باب اسفنجی...

330 بازدید | 18 پست

کارتونش واسه بزرگاست؟ میگن اصلا هدفش بزرگان نه بچه ها

من که چیز خاصی ندیدم توش

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

از چه نظر؟؟ ی سری سمبل های ایلومیناتی توش هس ولی من نشنیدم بگن برا بزرگاس

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتی 😑😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2731
خودتی 😑😂

ن تویی😁

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

من ک نمدونم چرا میترسم ازش هنو خخخخ بنظر منم برا بزرگاس خیلی معنی داره ولی خو بچ ها ک نمیفهمن  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2738
ن تویی😁

ایلومیناتی؟

ای که وَگُفتی یعنی چه

البته میدونم مثلا خرچنگ نماد پول پرستیه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

سلام 🌹❤

خیلی وقته اینجا ندیده بودمتون 

خوب هستید ؟

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

منم دوست دارم انگار خیلی زندگیو ساده میگیرنو با حالن از کارتونایی زمان ما ک همش دنبال مادرشون میگشتن ک بهتره

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
ایلومانیتی؟ ای که وَگُفتی یعنی چه البته میدونم مثلا خرچنگ نماد پول پرستیه

ایلومیناتی ی فرقه این مربوط میشن ب فراماسونها و اینا البته خیلی بحثش گستردس

خیلی بداموزی داره برای بچه هاپسر۴سالم چندبارمیگفت بوگندو یادهنت ببندیاکله پوک وخیلی حرفای بدکه یادم رفته میگه توکارتون باب اسفنجی شنیدم

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
ایلومیناتی ی فرقه این مربوط میشن ب فراماسونها و اینا البته خیلی بحثش گستردس

اوکی سرچ میکنم😙

سلام 🌹❤ خیلی وقته اینجا ندیده بودمتون  خوب هستید ؟

سلام مرسی شما خوبی 🌼🌼

2706